głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Wypełnij u kobiety najpierw serce potem duszę brzuch na końcu. Miłość nie wyraża się w pragnieniu uprawiania seksu lecz w pragnieniu wspólnego snu. Nie trudno j

59sekund

59sekund.moblo.pl
Wypełnij u kobiety najpierw serce potem duszę brzuch na końcu.
Wypełnij u kobiety najpierw serce... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Wypełnij u kobiety najpierw serce, potem duszę, brzuch na końcu.

Miłość nie wyraża się w... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Miłość nie wyraża się w pragnieniu uprawiania seksu, lecz w pragnieniu wspólnego snu.

Nie trudno jest zdjąć ubrania i... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Nie trudno jest zdjąć ubrania i uprawiać seks. Odkrycie swoich trosk i lęków, zwierzanie się z tajemnic i przemyśleń.. to dopiero nagość.

Stań obok  przytul i powiedz  że... teksty

59sekund dodano: 1 września 2014

Stań obok, przytul i powiedz, że już jesteś. Tak niewiele, a uszczęśliwi, uwierz.

muszę przejść z Tobą najgorsze... teksty

59sekund dodano: 1 września 2014

muszę przejść z Tobą najgorsze burze by wiedzieć jak wiele jesteśmy w stanie razem przetrwać. muszę od Ciebie odetchnąć, choćby jeden dzień, żeby wiedzieć jak bardzo mogę za Tobą tęsknić. muszę z Tobą rozmawiać o swoich najbardziej skrytych, a zarazem śmiesznych marzeniach by wiedzieć, jak cudownie jest się śmiać z samych siebie. muszę zachowywać się jak nienormalna w publicznym miejscu, by wiedzieć ile wad jesteś w stanie we mnie zaakceptować.

Kocham Jego perfumy  sposób  w jaki... teksty

59sekund dodano: 1 września 2014

Kocham Jego perfumy, sposób, w jaki mnie przytula, Jego cudowny usmiech, nieziemskie oczy i to, jak cholernie mi dokucza.

Kiedy tak kładłeś delikatnie swoje... teksty

59sekund dodano: 1 września 2014

Kiedy tak kładłeś delikatnie swoje dłonie na moich biodrach, a ja obejmowałam Twoją smukłą szyję , uświadamiałam sobie, że nie chcę nikogo innego. byłam wyczulona na Twój zapach, łaknęłam go. godzinę po jego powąchaniu nadal czułam go na sobie, chciałam by przeniknął mnie do szpiku kości. Twój czuły dotyk koił wszelki ból, mogłeś dotykać mnie tak cały czas, nigdy nie zaczęłoby mi to przeszkadzać. kiedy szeptałeś mi do ucha, czułam na całym ciele przechodzące dreszcze, pozwoliłabym Ci mówić tak godzinami, nie doczekałbyś się znudzenia.

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

59sekund dodano: 30 sierpnia 2014

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko, dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. Gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. Kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. I nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady, bo wystarczy Ci przelotny uśmiech.

W całym swoim życiu każdy z nas... teksty

59sekund dodano: 30 sierpnia 2014

W całym swoim życiu każdy z nas poznaje jedną, jedyną taką osobę, która staje się dla nas ideałem, oddajemy jej całego siebie, oddajemy jej serce, myśli, wszystko. Nieważne ile razy się w życiu zakochaliśmy i zakochamy, nieważne ile osób wcześniej czy później było, ona jedyna będzie zawsze miała szczególne miejsce w naszym sercu i pamięci, będzie wyjątkowa i nigdy wcześniej czy później nie oddamy już tak serca nikomu jak jej.

Chciałabym  żeby wymyślono sposób... teksty

59sekund dodano: 30 sierpnia 2014

Chciałabym, żeby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień. Tak jak perfum. Żeby nigdzie się nie ulotniły i nie straciły na świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to raz jeszcze.

Pewne kwestie próbujesz przemilczeć... teksty

59sekund dodano: 30 sierpnia 2014

Pewne kwestie próbujesz przemilczeć, nawet jeśli coś w środku rozpieprza wszystkie myśli.

Kochać to także umieć się z kimś... teksty

59sekund dodano: 30 sierpnia 2014

Kochać to także umieć się z kimś rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie , jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV