głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund jest Twoim światełkiem. promykiem który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną który sprawia ż

59sekund

59sekund.moblo.pl
jest Twoim światełkiem. promykiem który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną który sprawia że ka
jest Twoim światełkiem. promykiem... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

jest Twoim światełkiem. promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których zbierać i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.

Każda chwila. Każda minuta. Każda... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

Każda chwila. Każda minuta. Każda sekunda. Każdy oddech. Każde spojrzenie. Każdy uśmiech. Każda rzecz. W Twoim towarzystwie daje mi szczęście.

W większości przypadków  kiedy... teksty

59sekund dodano: 4 września 2014

W większości przypadków, kiedy kobieta płacze, wcale nie chce, żeby ktoś rozwiązał jej problem. Chce tylko usłyszeć, że wszystko będzie w porządku.

Tak  czasem robisz coś źle... teksty

59sekund dodano: 4 września 2014

Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej cię pragnę, bardziej cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

59sekund dodano: 4 września 2014

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

Misiek  Czasami mnie denerwujesz... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Misiek, Czasami mnie denerwujesz, czasami doprowadzasz mnie do szału, jak nikt inny. Czasami robisz mi na złość, ale Ty ty jesteś wstanie mnie całkowicie uszczęśliwić, tylko przy Tobie mój uśmiech z twarzy nie schodzi.

Budzić się z kimś. Spać... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Budzić się z kimś. Spać przytulonym. Przytulanie jest ważne. Świadomość, że jeśli przyjdą potwory, ktoś z Tobą jest.

Żeby móc iść naprzód  muszę... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Żeby móc iść naprzód, muszę wiedzieć, że ktoś tu będzie na mnie czekał, gdy okaże się, że obrana droga nie jest moją drogą.

W pewnym momencie twojego życia... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

W pewnym momencie twojego życia pojawi się osoba z którą nie będziesz chciał dzielić chwili, ale całe twoje życie. Najważniejsze są więc dwie rzeczy: Pierwsze aby nie przegapić tej osoby , druga aby nie pozwolić jej zbyt łatwo odejść.

Czasami przeraża mnie myśl  że tak... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Czasami przeraża mnie myśl, że tak po prostu możesz odejść. Do innej, bo Ci się znudzę, bo będziesz miał dość. Czasami zastanawiam się co we mnie widzisz i dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś. Powinnam przestać myśleć.

Gdy będziesz z kimś  kto będzie... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Gdy będziesz z kimś, kto będzie pokonywał kilometry, aby się z Tobą spotkać i być blisko Ciebie, nie schrzań tego...

Jedną z najważniejszych radości... teksty

59sekund dodano: 2 września 2014

Jedną z najważniejszych radości, jaką daje zakochanie się ze wzajemnością, jest poczucie, że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV