głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Jest taki okres kiedy kobieta musi być piękna żeby ktoś ją pokochał a potem przychodzi czas że ktoś musi ją kochać żeby była piękna. Boję się że kiedyś ktoś mni

59sekund

59sekund.moblo.pl
Jest taki okres kiedy kobieta musi być piękna żeby ktoś ją pokochał a potem przychodzi czas że ktoś musi ją kochać żeby była piękna.
Jest taki okres  kiedy kobieta musi... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Jest taki okres, kiedy kobieta musi być piękna, żeby ktoś ją pokochał, a potem przychodzi czas, że ktoś musi ją kochać, żeby była piękna.

Boję się  że kiedyś ktoś mnie... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Boję się, że kiedyś ktoś mnie tak psychicznie otworzy i zobaczy ten cały burdel w mojej głowie, że poczuje ten smród wspomnień i odór zepsutych myśli. Boję się, że ktoś to wszystko zobaczy, że zrobi mu się niedobrze, kiedy dowie się jaka naprawdę jestem. Wtedy wszyscy zobaczą, że jestem z tych ludzi, co zawsze mają czas, do których zawsze można zadzwonić, bo jedyne, co robię to czytam i śpię. Kto chciałby mieć do czynienia z takim człowiekiem? Boję się, że nie mam niczego do zaoferowania, oprócz paru problemów, których nie umiem rozwiązać, ani nie umiem nikomu o nich powiedzieć. Cokolwiek robię, czytam, śpię, tańczę, piję, zawsze się boję. Co jeśli ktoś w końcu mnie przeczyta, jeśli rozszyfruje te hieroglify, za którymi się chowam, co wtedy? Przecież jestem wewnętrznie zepsuta, przetrawiona i wyżarta przez te choroby, którymi się karmię, żeby nie żyć. Chcę to wszystko zmienić, chcę się tego pozbyć, chcę wyrzucić całe to gówno i ten bród. Cholera, jak ja się wszystkiego boję.

Największe tchórzostwo mężczyzny... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Największe tchórzostwo mężczyzny, to rozbudzić miłość w kobiecie, nie mając zamiaru jej kochać.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!

Brakuje mi nadziei  kiedy stąpam po... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Brakuje mi nadziei, kiedy stąpam po kruchym lodzie. Jego chłód przenika do mojego serca. Ono zdrętwiało z obawy.

Za często daje innym oparcie... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Za często daje innym oparcie, którego ja sama nie mam.

Wiem  że każda kobieta ma w sobie... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Wiem, że każda kobieta ma w sobie więcej siły, niż na to wygląda.

Najbardziej bolą słowa... teksty

59sekund dodano: 9 września 2014

Najbardziej bolą słowa wypowiedziane w gniewie, nieświadome czyny, świeże rany, wspomnienia, które chcielibyśmy wymazać. Wiesz, co mnie jeszcze boli? Ciągłe katowanie się pytaniem: "Co znowu zrobiłam źle?"

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jesteś miłością mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy, że niezależnie od wyzwań losu, które mogą nas rozdzielić, będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.

 Nie powiem jak masz kochać mnie... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

"Nie powiem jak masz kochać mnie, lecz chcę to czuć, być pewna, że wiesz, czego potrzebuję dziś. Chcę, żebyś zaskakiwał mnie."// Honey - Nie powiem jak

Co mam Ci powiedzieć? że coraz... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

Co mam Ci powiedzieć? że coraz więcej dla mnie znaczysz? że śnisz mi się po nocach? że zaczynam mieć na Twoim punkcie obsesję? Gdy, w tym momencie nie mam prawa, żeby o Tobie w ogóle myśleć.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

59sekund dodano: 7 września 2014

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV