głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Pamiętaj znajdziesz taką miłość jaką ty sam jesteś . Wiec kochanie nie licz na miłą ukochaną dziewczynę skoro sam jesteś takim skurwielem . Żadne z nas nie wyma

59sekund

59sekund.moblo.pl
Pamiętaj znajdziesz taką miłość jaką ty sam jesteś . Wiec kochanie nie licz na miłą ukochaną dziewczynę skoro sam jesteś takim skurwielem .
Pamiętaj   znajdziesz taką... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Pamiętaj , znajdziesz taką miłość jaką ty sam jesteś . Wiec kochanie nie licz na miłą , ukochaną dziewczynę , skoro sam jesteś takim skurwielem .

Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Cwaniak? Dla mnie to ktoś kto powie... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Cwaniak? Dla mnie to ktoś kto powie Ci prosto w oczy , że mnie Kocha i to przy kumplach.

I co mi teraz powiesz? że żałujesz... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

I co mi teraz powiesz? że żałujesz decyzji, żałujesz że mnie zostawiłeś, żałujesz że zdradziłeś, żałujesz że traktowałeś jak tanią zabawkę? a ja Ci powiem, żałuję że zaufałam.. weź spierdalaj.

Jesteś facetem  który jednym... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Jesteś facetem, który jednym spojrzeniem miażdży całą moją pewność siebie.

Gdy będziesz miał na serio wyjebane... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Gdy będziesz miał na serio wyjebane, nie będziesz pisał wszystkim w około i rozgłaszał światu, że masz wyjebane. Czemu? No bo będziesz miał na to wyjebane.

Masz tak  że wieczorami siedzisz... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Masz tak, że wieczorami siedzisz przy oknie w za dużej bluzie, w dłoni trzymasz ulubiony kubek z zimną herbatą i rozmyślasz o tym, czy on tęskni?

Przestałam czekać na smsy . Nie... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno , gdy się nie odzywasz . Nie płaczę jak głupia , gdy nie widzę Twojego uśmiechu . Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane . I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje . Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj . Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć.

chodź kochanie   usiądź na moim... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

chodź kochanie , usiądź na moim łóżku i pozwól mi położyć głowę na twoich kolanach . albo połóż się obok mnie , przytul , pocałuj w szyję i wyszepcz , że kochasz . tyle mi wystarczy , aby dziś być szczęśliwą .

Jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

mogłabym Ci podziękować za... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

mogłabym Ci podziękować za wspólnie spędzony czas. za zajebiste chwile przepełnione przeogromnym szczęściem. za to, że poczułam miłość, bezgraniczne uczucie, które nadal we mnie trwa. za to, że potrafiłeś pokazać mi inny świat, życie z perspektywy serca. ale patrząc na twoją twarz, przed oczami przewija mi się każda chwila, każdy moment, w którym, raniliśmy siebie nawzajem, czas, w którym ze złością w oczach zakończyłeś ' nasze małe życie ', ale mimo wszystko Ci dziękuję / 59sekund

Marzę o wszystkich jutrach z Tobą.... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Marzę o wszystkich jutrach z Tobą. Przeklinam wszystkie wczoraj bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV