głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund I zapamiętaj że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej pomimo że wydaję się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać

59sekund

59sekund.moblo.pl
I zapamiętaj że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej pomimo że wydaję się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przes
I zapamiętaj że raz złamane serce... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

I zapamiętaj,że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej, pomimo, że wydaję się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przeszłość.

Nie musisz od razu wierzyć we... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Nie musisz od razu wierzyć we wszystko co mówię. Czasami mówię różne rzeczy tylko po to, żeby przekonać się, jak zabrzmią w moich ustach.

To nie jest tak  że nie odzywam się... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

To nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz "kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro".

Mówią  że każda łza uczy nas... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Mówią, że każda łza uczy nas żyć. skoro tak, to ja mogłabym udzielać korepetycji życiowych.

Nie mogłabym żałować tego  że... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Nie mogłabym żałować tego, że cię spotkałam, bo byłabym największą idiotką na świecie. Nie można przecież żałować, że było się szczęśliwą.

Są takie piosenki przy których... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Są takie piosenki przy których zatykasz uszy i zdjęcia dla których zamykasz oczy. Są też zapachy, których wolisz nie pamiętać oraz usta, dla których zrezygnowałabyś ze świata.

Czasem jest lepiej podjąć ryzyko i... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Czasem jest lepiej podjąć ryzyko i mieć zajebiste wspomnienia nic opowiadać później dzieciom jak się uczyliśmy do późna zamiast chodzić na imprezy.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się inny chłopak. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

są osoby  którym odmówienie jest... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

są osoby, którym odmówienie jest niemożliwe.

Owszem mam ciężki charakter  ale... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Owszem mam ciężki charakter, ale dla nikogo się nie zmienię. Jak się coś nie podoba, to droga wolna, nikogo na siłę trzymać nie będę. Tylko pamiętaj, że ja za Tobą nie pobiegnę, nie będę błagać Cię o powrót. Pozwolę Ci odejść, ale już nigdy nie pozwolę Ci wrócić.

Czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Czasami jestem chamska, bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

Wkurwiają mnie ludzie  którzy są... teksty

59sekund dodano: 11 maja 2012

Wkurwiają mnie ludzie, którzy są starsi i uważają, że skoro jestem jeszcze młoda to nic o życiu nie wiem. A jak na te swoje nastoletnie lata, przeszłam w chuj za dużo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV