głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zyjepotobyzobaczyccojestdalej

Dziękuję  że olewasz. cholernie mi miło

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

Dziękuję, że olewasz. cholernie mi miło ,

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam  popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu  zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz  kochasz mnie? ' chwile milczałam  rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo  nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie  kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on  krzycząc że mnie kocha. piękne  nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

Wybacz skarbie   ale nie mam ochoty na Twoje słodkie sms'y i wielkie powroty .

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

Wybacz skarbie , ale nie mam ochoty na Twoje słodkie sms'y i wielkie powroty .

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi  by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat  zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

  tak po prostu za Tobą tęsknie  co noc  co świt   co oddech..

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

` tak po prostu za Tobą tęsknie, co noc, co świt , co oddech..

  Gdybym umarła .. przyszedłbyś na pogrzeb ?  Nie.  Aha  szkoda.  Kochanie .  Co ?  Ja leżałbym obok Ciebie.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

- Gdybym umarła .. przyszedłbyś na pogrzeb ?- Nie.- Aha, szkoda.- Kochanie .- Co ?- Ja leżałbym obok Ciebie.

Trzy rzeczy  które strach zobaczyć rano po imprezie : twarz  portfel  rejestr połączeń wychodzących. :P

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

Trzy rzeczy, które strach zobaczyć rano po imprezie : twarz, portfel, rejestr połączeń wychodzących. :P

 oj tam oj tam  Jako uniwersalne rozwianie wszelkich wątpliwości i zastrzeżeń.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

"oj tam oj tam" Jako uniwersalne rozwianie wszelkich wątpliwości i zastrzeżeń.

Gdy widzę Twoje błędy ortograficzne  mam ochotę przypierdolić Ci słownikiem.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

Gdy widzę Twoje błędy ortograficzne, mam ochotę przypierdolić Ci słownikiem.

teraz jak się kogoś nie lubi  to się go kasuje ze znajomych  zamiast po ludzku zepchnąć ze schodów.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

teraz jak się kogoś nie lubi, to się go kasuje ze znajomych, zamiast po ludzku zepchnąć ze schodów.

a teraz wstań  zrób najlepszy makijaż jaki potrafisz i nie waż się pokazać nikomu  że coś cię rozpierdala od środka.

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

a teraz wstań, zrób najlepszy makijaż jaki potrafisz i nie waż się pokazać nikomu, że coś cię rozpierdala od środka.

i nawet jak połkniesz biebera w całości nadal będziesz dupkiem  tylko takim bardziej słitaśnym i śpiewającym bejbee bejbee uuu.  d

poczuujtoooo dodano: 7 sierpnia 2011

i nawet jak połkniesz biebera w całości nadal będziesz dupkiem, tylko takim bardziej słitaśnym i śpiewającym bejbee bejbee uuu. ;d

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć