 |
Tu świat ucieka spod stóp, a bliski mówi siema,
fałszywa dłoń, uniesiona na do widzenia.
|
|
 |
Gdy czyha na błąd setki tysięcy oczu, trudno nie poczuć presji, nie zgubić się w tej kwestii
(...) tysiące uszu, czekających na pomyłkę w grze tysiąca uczuć .
|
|
 |
Samotnie po stromych schodach ku przeznaczeniu to przez życie bieg, do obranego kiedyś celu .
|
|
 |
życie mi się plącze pod nogami. czasami je kopnę. czasami opluję. a czasami idziemy za rękę.
|
|
 |
Znów wieczorem wóda zastępuje mi pieprzony pacierz .
|
|
 |
- u mnie dobrze,wszystko sie uklada, a u Ciebie? - u mnie...? ciągle chodzę w tych samych butach i w tej samej kurtce. moja fryzura sie nie zmienila, twarz również. w moim sercu tylko troszeczkę się poprzewracało.
|
|
 |
Dlaczego to zrobiłam? To znaczy, dlaczego dopuściłam do sytuacji, w których mam poczucie winy? Mój dezodorant powiększa dziurę ozonową, zostawiam na talerzu warzywa i kotlety, choć miliony głodują, całowałam się z mężczyzną po ciemku i nie powiedziałam mu o opryszczce... dziewczyna zawsze znajdzie tysiące powodów, by mieć poczucie winy, no nie?
|
|
 |
Czasem kiedy mówię: "u mnie w porządku" chciałabym .. żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział "wiem, że wcale tak nie jest" // chokoreeto
|
|
 |
Ja jak kretyn wierzyłem w twoje szepty, byłem gotów oddać im się bez reszty, wierz mi. Aż twój głos nagle zniknął i nawet nie było mi specjalnie przykro.
|
|
 |
Chcesz okazać mi uczucia? najpierw okaż siebie,
bo chcę ciebie mieć dla siebie, a nie w smsie.
|
|
 |
siedzę w łóżku, a obok śpi ona... tak spokojnie oddycha...
|
|
|
|