głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zujegumebalonowax33

A ty   co ? Wróżysz mi chuju marny koniec ?  Możesz mieć pewność  zatańczę na twoim grobie Walczyka..

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

A ty , co ? Wróżysz mi chuju marny koniec ? Możesz mieć pewność, zatańczę na twoim grobie Walczyka..

Ciśnienie rozpierdala mi głowę  chcę pić i nie wiem co robię .   .

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

Ciśnienie rozpierdala mi głowę, chcę pić i nie wiem co robię . - .

Kiedy moja miłość zgaśnie  gdy naprawdę będę chciała iść sama  gdy bez Ciebie będzie łatwiej  gdy bez Ciebie będę mogła iść tam gdzie mieliśmy iść razem zawsze   gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyc już cokolwiek dla mnie ?

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

Kiedy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciała iść sama, gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mogła iść tam gdzie mieliśmy iść razem zawsze , gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyc już cokolwiek dla mnie ?

Tak bardzo byłeś mi potrzebny  tak bardzo chciałam być potrzebna Ci  niezbędna tak jak Ty mi do dziś. Byłeś jednek jak nigdy nik. Tak bardzo chciałam z Tobą żyć. Tak bardzo byłam pewna  czekałam kiedy powiesz mi  że jesteś ze mną  jesteś dla mnie  że JA i Ty to coś co jest na pewno i że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne !

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

Tak bardzo byłeś mi potrzebny, tak bardzo chciałam być potrzebna Ci, niezbędna tak jak Ty mi do dziś. Byłeś jednek jak nigdy nik. Tak bardzo chciałam z Tobą żyć. Tak bardzo byłam pewna, czekałam kiedy powiesz mi, że jesteś ze mną, jesteś dla mnie, że JA i Ty to coś co jest na pewno i że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne !

  . Widząc jak wszystko się zmienia czuję   że chce mi się płakać .

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

- . Widząc jak wszystko się zmienia czuję , że chce mi się płakać .

Nagle coś się kończy  jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas? Na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans  słów  na które już za późno.

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

Nagle coś się kończy, jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas? Na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans, słów, na które już za późno.

W dupie mam swój honor  który tak bardzo chroniłam. Nie obchodzi mnie to  że wyśmiejesz mnie z tego  że czuję do ciebie coś więcej niż tylko przyjaźń. Jeśli tak się stanie  okaże się  że moje domysły były prawidłowe. Że jesteś nie wychowanym debilem  którego rodzice nie nauczyli co to są prawdziwe uczucia i jak się ich używa.   crazydream

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

W dupie mam swój honor, który tak bardzo chroniłam. Nie obchodzi mnie to, że wyśmiejesz mnie z tego, że czuję do ciebie coś więcej niż tylko przyjaźń. Jeśli tak się stanie, okaże się, że moje domysły były prawidłowe. Że jesteś nie wychowanym debilem, którego rodzice nie nauczyli co to są prawdziwe uczucia i jak się ich używa. / crazydream

wiesz  co jest najgorsze? to  że nie potrafię walczyć o to  co kocham. nigdy nie umiałam. nigdy.   zlodziejka zapalniczek

madzia22222 dodano: 4 kwietnia 2012

wiesz, co jest najgorsze? to, że nie potrafię walczyć o to, co kocham. nigdy nie umiałam. nigdy. / zlodziejka_zapalniczek

FUCK THIS ALL !

madzia22222 dodano: 31 marca 2012

FUCK THIS ALL !

Czuję nasilający się ból w okolicach serca..

madzia22222 dodano: 31 marca 2012

Czuję nasilający się ból w okolicach serca..

  dlaczego rap? Dlaczego zwykła dziewczyna wybrała taki  rodzaj  muzyki? Co mnie w ogóle tknęło  żeby przesłuchać jeden z bitów Słonia  bo przecież od tego się zaczęło. Nie mam pojęcia. Ja nie poszukałam muzyki  ona znalazła mnie sama. Od paru lat zamiast serca mam subufer. Jeśli mam problemy to nie sięgam po dragi. Zamiast paki wolę kupić sobie jedną z płyt tych  którzy dają mi siłę. I od tych paru lat dziękuję  że to właśnie tą drogę obrałam i nią kroczę razem z najlepszymi raperami pod słońcem.   abstractiions.

madzia22222 dodano: 31 marca 2012

` dlaczego rap? Dlaczego zwykła dziewczyna wybrała taki "rodzaj" muzyki? Co mnie w ogóle tknęło, żeby przesłuchać jeden z bitów Słonia, bo przecież od tego się zaczęło. Nie mam pojęcia. Ja nie poszukałam muzyki, ona znalazła mnie sama. Od paru lat zamiast serca mam subufer. Jeśli mam problemy to nie sięgam po dragi. Zamiast paki wolę kupić sobie jedną z płyt tych, którzy dają mi siłę. I od tych paru lat dziękuję, że to właśnie tą drogę obrałam i nią kroczę razem z najlepszymi raperami pod słońcem. / abstractiions.

Chciałabym mieć w dupie każde Jego złe słowo. Pierdolić wszystkie wypalone przez Niego paczki i wciągnięte kreski. Chciałabym nigdy nie poznawać przypadkowej prawdy. Po prostu chciałabym go nigdy nie poznawać i żyć normalnym życiem.

madzia22222 dodano: 31 marca 2012

Chciałabym mieć w dupie każde Jego złe słowo. Pierdolić wszystkie wypalone przez Niego paczki i wciągnięte kreski. Chciałabym nigdy nie poznawać przypadkowej prawdy. Po prostu chciałabym go nigdy nie poznawać i żyć normalnym życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć