 |
|
Już nie łudzę się że może masz zablokowane konto albo zepsuł ci się telefon. Ja już wiem , po prostu nie napiszesz.'
|
|
 |
|
niema to jak dostać +1 z historii za śmianie się na lekcji z ślicznym Robakiem. ; ))
|
|
 |
|
serce coś szepce, źrenice beztrosko się powiększają, ręce robią się zimne, a nogi drżą. jeszcze żaden naukowiec nie wpadł na pomysł jak nazwać to zjawisko. osobiście nazywam to ' początkową miłością. '
|
|
 |
|
to nie tak, że już mi się nie podobasz. po prostu myślę, że zrobiłam już wszystko co w mojej mocy. teraz twoja kolej.
|
|
 |
|
w dzieciństwie było coś takiego jak berek, chowany, ciuciu babcia czy zabawa w kotka i myszkę. może skoro już ' dorośliśmy ' pobawimy się miłością ?
|
|
 |
|
czuję się jak dziecko, które może mieć prawie każdą zabawkę, oprócz tej wymarzonej, z najpiękniejszych snów. .
|
|
 |
|
dla ciebie pomaluję niebo kredką do oczu, a ziemię ulubionym błyszczykiem.
|
|
 |
|
to jakiś obłęd. z tęsknoty za Tobą, zaczęłam cię zdradzać z własnym sercem.
|
|
 |
|
moi przyjaciele wierzyli, że wygram. obstawiali moje zwycięstwo. zawzięcie trzymali za mnie kciuki do ostatniego momentu. niestety - znowu wygrała miłość.
|
|
 |
|
siedzę na balkonie z kubkiem gorącego kakao i rysuję twoją twarz na czarnym, cholernie gwieździstym niebie. nie przeszkadza mi śnieg, ani delikatny mróz. liczą się tylko wspomnienia..
|
|
 |
|
Gorzkiej prawdy nie rozcieńczą słodkie słowa / PiH
|
|
 |
|
Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.
|
|
|
|