głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmienna96

w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości. pragniemy miłości od chłopaka  pragniemy być kochane. chcemy przeżyć przygodę swojego życia  swoją pierwszą miłość  którą zapamiętamy już do końca życia.

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

w życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości. pragniemy miłości od chłopaka, pragniemy być kochane. chcemy przeżyć przygodę swojego życia, swoją pierwszą miłość, którą zapamiętamy już do końca życia.

Olać wszystko przez co można mieć doła. z uśmiechem na twarzy bądź zawsze wesoła.

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

Olać wszystko przez co można mieć doła. z uśmiechem na twarzy bądź zawsze wesoła.

Nie musisz mieć wszystkiego  żeby być dla kogoś wszystkim.

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

Nie musisz mieć wszystkiego, żeby być dla kogoś wszystkim.

W życiu nie można mieć wszystkiego. Ale można spotkać kogoś  dzięki komu to wszystko inne przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

W życiu nie można mieć wszystkiego. Ale można spotkać kogoś, dzięki komu to wszystko inne przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

Kobietę stworzono z żebra mężczyzny  nie ze stopy   by po niej deptano  nie z głowy by była mądrzejsza  ale z żebra  które jest pod ramieniem  mającym ją chronić i być blisko serca  by ją kochać.

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

Kobietę stworzono z żebra mężczyzny, nie ze stopy , by po niej deptano, nie z głowy by była mądrzejsza, ale z żebra, które jest pod ramieniem, mającym ją chronić i być blisko serca, by ją kochać.

ferie hehe ♥

rotatingworld dodano: 12 stycznia 2013

ferie,hehe ♥

Zmieniłam się  jestem cała przerażona  mala  bezbronna  wiecznie na jakichś tabletkach albo po giecie  boję się   ciągle płaczę  bywam tak wycieńczona  ze wydaje mi się ze nie potrafię czytać  nie mogę zasnąć bez słuchania ASMR video  bardzo mało śpię  bardzo dużo płacze  wszystko mnie wzrusza i ciągle czuje  że niczego więcej już od życia nie dostane  że zniszczyłam to  co miałam i kolejnych szans nie będzie  nie wiem  nie dam rady  zmieniam się w tak zastraszającym tempie  zaskakuje sama siebie  nie czuje się już kimkolwiek a co dopiero sobą  bardzo mało czuje w zasadzie  bardziej działam mechanicznie i nie jestem w stanie wyjaśnić ani jednego z moich zachowań  miłość mnie zgubiła  kiedyś  już dawno  a może dopiero przed godziną  zniszczyła mnie miłość którą sama wybrałam.

niecalkiemludzka dodano: 12 stycznia 2013

Zmieniłam się, jestem cała przerażona, mala, bezbronna, wiecznie na jakichś tabletkach albo po giecie, boję się , ciągle płaczę, bywam tak wycieńczona, ze wydaje mi się ze nie potrafię czytać, nie mogę zasnąć bez słuchania ASMR video, bardzo mało śpię, bardzo dużo płacze, wszystko mnie wzrusza i ciągle czuje, że niczego więcej już od życia nie dostane, że zniszczyłam to, co miałam i kolejnych szans nie będzie, nie wiem, nie dam rady, zmieniam się w tak zastraszającym tempie, zaskakuje sama siebie, nie czuje się już kimkolwiek a co dopiero sobą, bardzo mało czuje w zasadzie, bardziej działam mechanicznie i nie jestem w stanie wyjaśnić ani jednego z moich zachowań, miłość mnie zgubiła, kiedyś, już dawno, a może dopiero przed godziną, zniszczyła mnie miłość którą sama wybrałam.

to wszystko przyszło tak nagle. głupie zaczepki na facebooku. pierwsze rozmowy. pierwsze spotkania. za każdym razem chciałam Cię więcej i więcej. potrzebowałam Twojego głosu  śmiechu  nawet głupich żartów. tęskniłam za Tobą  chociaż próbowałam to wyprzeć. nie chciałam kochać  bałam się tego. byłam niesamowitą idiotką wiesz. na szczęście w porę zdałam sobie sprawę z tego  jaki dobry z Ciebie chłopak  Skarbie.

waniilia dodano: 12 stycznia 2013

to wszystko przyszło tak nagle. głupie zaczepki na facebooku. pierwsze rozmowy. pierwsze spotkania. za każdym razem chciałam Cię więcej i więcej. potrzebowałam Twojego głosu, śmiechu, nawet głupich żartów. tęskniłam za Tobą, chociaż próbowałam to wyprzeć. nie chciałam kochać, bałam się tego. byłam niesamowitą idiotką wiesz. na szczęście w porę zdałam sobie sprawę z tego, jaki dobry z Ciebie chłopak, Skarbie.

jeśli straciłabym Ciebie  to straciłabym wszystko. w sumie nie pierwszy raz upadłabym na dno. wiem  że należy iść dalej  ale ja wolę zatrzymywać się w miejscu na długie miesiące i czekać  aż pojawi się ktoś  kto naprawi moją połamaną pikawę.

waniilia dodano: 12 stycznia 2013

jeśli straciłabym Ciebie, to straciłabym wszystko. w sumie nie pierwszy raz upadłabym na dno. wiem, że należy iść dalej, ale ja wolę zatrzymywać się w miejscu na długie miesiące i czekać, aż pojawi się ktoś, kto naprawi moją połamaną pikawę.

gdy płaczę  nie pytaj o co chodzi i tak nie dowiesz się całej prawdy. przytul mnie najmocniej jak potrafisz i pozwól nam milczeć. cisza i bliskość są najlepszym lekarstwem nawet na największe kłopoty. nie jestem z osób  które dzielą się swoimi problemami z całym światem. wręcz przeciwnie ukrywam je w zakamarkach mojej duszy. jesteś dla mnie najważniejszy  ale musisz zasłużyć na zaufanie. przebywasz ze mną  mówisz  że na początku byłam inna. fakt  śmiałam się często  by nie rozkleić się przy Tobie. teraz czuję uczucie i wiem  że mogę pokazać Ci krztę mojej prawdziwej osobowości. przepraszam.

waniilia dodano: 12 stycznia 2013

gdy płaczę, nie pytaj o co chodzi i tak nie dowiesz się całej prawdy. przytul mnie najmocniej jak potrafisz i pozwól nam milczeć. cisza i bliskość są najlepszym lekarstwem nawet na największe kłopoty. nie jestem z osób, które dzielą się swoimi problemami z całym światem. wręcz przeciwnie ukrywam je w zakamarkach mojej duszy. jesteś dla mnie najważniejszy, ale musisz zasłużyć na zaufanie. przebywasz ze mną, mówisz, że na początku byłam inna. fakt, śmiałam się często, by nie rozkleić się przy Tobie. teraz czuję uczucie i wiem, że mogę pokazać Ci krztę mojej prawdziwej osobowości. przepraszam.

czwartkowa noc  niebo pełne gwiazd. ciszę zagłusza rap  chyba umarłabym bez muzyki. zaciągam się  szlugi uspokają moją duszę. przymykam powieki  czuję łzy w oczach i kołatanie serca. modlę się bez słów. błagam Boga by wrócił  chcę czuć jego obecność  mam dość samotności. tak naprawdę nikt zrozumie tego co dzieje się w mojej duszy. ludzie nie rozumieją osób  które za szybko uwierzyły w prawdziwość uczuć. ludzie uwielbiają nadmiar alkoholu  narkotyków i piątkowych imprez. ja nie. ludzie uwielbiają rozmawiać o głupotach. ja wolę milczeć. ludzie rozdają uśmiechy na prawo i lewo. ja nie jestem szczęśliwa.

waniilia dodano: 12 stycznia 2013

czwartkowa noc, niebo pełne gwiazd. ciszę zagłusza rap, chyba umarłabym bez muzyki. zaciągam się, szlugi uspokają moją duszę. przymykam powieki, czuję łzy w oczach i kołatanie serca. modlę się bez słów. błagam Boga by wrócił, chcę czuć jego obecność, mam dość samotności. tak naprawdę nikt zrozumie tego co dzieje się w mojej duszy. ludzie nie rozumieją osób, które za szybko uwierzyły w prawdziwość uczuć. ludzie uwielbiają nadmiar alkoholu, narkotyków i piątkowych imprez. ja nie. ludzie uwielbiają rozmawiać o głupotach. ja wolę milczeć. ludzie rozdają uśmiechy na prawo i lewo. ja nie jestem szczęśliwa.

mówisz mi  iż jestem silna  że jestem najsilniejszą osobą jaką poznałeś. masz rację. po półtora roku wyjebałeś moje serce do śmietnik. potrafiłeś je uderzyć  kopać  zwyzywać  napluć na nie  a one dalej było przy Tobie. nawet wtedy kiedy rozstaliśmy się wierzyło w Twój powrót. czekało na Ciebie ponad 90 długich dni i nocy. bezskutecznie. kiedy ktoś inny  znalazł je w rowie pełnym innych skrzywdzonych serc i zaczął je sklejać  Ty obudziłeś się  że też byś chciał. na szczęście  za późno.

waniilia dodano: 12 stycznia 2013

mówisz mi, iż jestem silna, że jestem najsilniejszą osobą jaką poznałeś. masz rację. po półtora roku wyjebałeś moje serce do śmietnik. potrafiłeś je uderzyć, kopać, zwyzywać, napluć na nie, a one dalej było przy Tobie. nawet wtedy kiedy rozstaliśmy się wierzyło w Twój powrót. czekało na Ciebie ponad 90 długich dni i nocy. bezskutecznie. kiedy ktoś inny, znalazł je w rowie pełnym innych skrzywdzonych serc i zaczął je sklejać, Ty obudziłeś się, że też byś chciał. na szczęście, za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć