głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zjaaranarapeem

Tak  duśmy w sobie uczucia  perfekcyjny pomysł.

wezniepierdol dodano: 22 luty 2012

Tak, duśmy w sobie uczucia, perfekcyjny pomysł.

myślami powracam do tamtych chwil  widzę tysiące uśmiechów a każdy z nich  przepełniony maksymalnym szczęściem. widzę Nas  trzymając się za dłonie  wciąż z zafascynowaniem upajamy się głębią każdego z słów bądź gestów  wtedy cieszyliśmy się tylko i wyłącznie sobą  będąc blisko  jedynie tym przyspieszonym biciem  pierdolonego serca. za każdym razem  wspólnie planowaliśmy kolejne z dni  kolejną wspólną przyszłość. chwila nieuwagi  zbyt częste nieporozumienia  zgrzyt  wymiana zdań i  mały niewypał  nie sądzisz?   endoftime.

endoftime dodano: 22 luty 2012

myślami powracam do tamtych chwil, widzę tysiące uśmiechów a każdy z nich, przepełniony maksymalnym szczęściem. widzę Nas, trzymając się za dłonie, wciąż z zafascynowaniem upajamy się głębią każdego z słów bądź gestów, wtedy cieszyliśmy się tylko i wyłącznie sobą, będąc blisko, jedynie tym przyspieszonym biciem, pierdolonego serca. za każdym razem, wspólnie planowaliśmy kolejne z dni, kolejną wspólną przyszłość. chwila nieuwagi, zbyt częste nieporozumienia, zgrzyt, wymiana zdań i, mały niewypał, nie sądzisz? / endoftime.

ogarnijmy w końcu te wszystkie spiny o byle co. może powiecie  to trudne  że się nie da  ale jakby tak przestać czasami reagować na komentarze innych? własne zdanie na temat któregoś z moblowicza bądź moblowiczki  zostawić po prostu dla siebie? nie oceniać w komentarzach  czy robić jakieś pierdolone forum pod kolejnymi wpisami? przestańmy zwracać uwagę na innych  ZACZNIJMY ŻYĆ WŁASNYM MOBLO  nie rozpierdalajmy go  to naprawdę nie ma sensu. myślisz  że któryś z moblowiczów  jest dziewczyną? fakt  w modę weszło zmienianie płci  ale dobra  możesz zostawić to dla siebie  a po czasie  jeśli ma się okazać to okaże się  czy miałaś rację. nie spamujcie Im  tylko dlatego  że znalazły się tutaj już takie przypadki. Każdy ma prawo do pisania  do kilku słów tutaj  i kurwa mać  zrozum  Chłopak też może mieć uczucia  talent do pisania. wstrzymaj przypuszczenia  daj szansę na oddech innym.   nie potrzebuję dziesiątek komentarzy  jebanego forum  PO PROSTU PROSZĘ  WRZUĆCIE LUZ  BĘDZIE OK! cześć.

endoftime dodano: 21 luty 2012

ogarnijmy w końcu te wszystkie spiny o byle co. może powiecie, to trudne, że się nie da, ale jakby tak przestać czasami reagować na komentarze innych? własne zdanie na temat któregoś z moblowicza bądź moblowiczki, zostawić po prostu dla siebie? nie oceniać w komentarzach, czy robić jakieś pierdolone forum pod kolejnymi wpisami? przestańmy zwracać uwagę na innych, ZACZNIJMY ŻYĆ WŁASNYM MOBLO, nie rozpierdalajmy go, to naprawdę nie ma sensu. myślisz, że któryś z moblowiczów, jest dziewczyną? fakt, w modę weszło zmienianie płci, ale dobra, możesz zostawić to dla siebie, a po czasie, jeśli ma się okazać to okaże się, czy miałaś rację. nie spamujcie Im, tylko dlatego, że znalazły się tutaj już takie przypadki. Każdy ma prawo do pisania, do kilku słów tutaj, i kurwa mać, zrozum, Chłopak też może mieć uczucia, talent do pisania. wstrzymaj przypuszczenia, daj szansę na oddech innym. ~ nie potrzebuję dziesiątek komentarzy, jebanego forum, PO PROSTU PROSZĘ, WRZUĆCIE LUZ, BĘDZIE OK! cześć.

Dbaj o teraźniejszość  przeszłości nie zmienisz.

dajeszszczesciemi dodano: 21 luty 2012

Dbaj o teraźniejszość, przeszłości nie zmienisz.

Chcę byś widziała mnie wszędzie  tak jak ja widzę Cię

alfonsss dodano: 21 luty 2012

Chcę byś widziała mnie wszędzie, tak jak ja widzę Cię

 Z góry na dół  jak z jedenastego piętra Ty znasz to uczucie pękniętego serca    O.S.T.R.

raperowa dodano: 21 luty 2012

`Z góry na dół, jak z jedenastego piętra Ty znasz to uczucie pękniętego serca` - O.S.T.R.

 Kiedy jesteś ze Mną   w sercu czuję ogień męczę się bez Ciebie odpoczywam przy Tobie    PMM

raperowa dodano: 21 luty 2012

`Kiedy jesteś ze Mną , w sercu czuję ogień męczę się bez Ciebie odpoczywam przy Tobie` - PMM

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać.

wezniepierdol dodano: 21 luty 2012

Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać.

Daj spokój z bólem i tak zbyt wiele czuję.

wezniepierdol dodano: 21 luty 2012

Daj spokój z bólem i tak zbyt wiele czuję.

Jest źle  nawet nie wiesz jak źle.

wezniepierdol dodano: 21 luty 2012

Jest źle, nawet nie wiesz jak źle.

Wiem  zburzyłam coś  co mogło trwać.

wezniepierdol dodano: 21 luty 2012

Wiem, zburzyłam coś, co mogło trwać.

A przeszłość? Ma piwne oczy i wciąż bardzo mi na niej zależy.

wezniepierdol dodano: 21 luty 2012

A przeszłość? Ma piwne oczy i wciąż bardzo mi na niej zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć