głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zimnasuka

Odnoszę dziwne wrażenie  że cały świat toczy się gdzieś obok mnie  a ja stoję z boku  sceptycznie przyglądając się wszystkiemu i nie biorąc w tej wielkiej gonitwie udziału. To wspaniałe  a zarazem straszne uczucie.  59sekund

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

Odnoszę dziwne wrażenie, że cały świat toczy się gdzieś obok mnie, a ja stoję z boku, sceptycznie przyglądając się wszystkiemu i nie biorąc w tej wielkiej gonitwie udziału. To wspaniałe, a zarazem straszne uczucie. /59sekund
Autor cytatu: 59sekund

Przyjaźń jest niczym poezja. Im trwalsza tym piękniejsza.

remember_ dodano: 12 stycznia 2014

Przyjaźń jest niczym poezja. Im trwalsza tym piękniejsza.

Jestem wredna? Owszem  jestem  bo nie jestem śmieciem  nie jestem zabawką  nie pozwolę  aby ktoś mną manipulował. Nie pozwolę sobie na świeże również zagrywki ze strony ludzi  którzy uwielbiają wpieprzać nos w nie swoje sprawy tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia mojej wiarygodności i szczerości oraz możliwości przełamania się względem nich. Nie jestem już tak słaba  jak kiedyś. Nie jestem również 'biedna' w doświadczeniach  dlatego staram się żyć codziennie inaczej. Próbuję wyciągać  jak najwięcej wniosków i unikać błędnych decyzji  które są pełne zawirowań. Nie mogę sobie pozwolić na to  aby ktoś na nowo miał nade mną wpływ. Nie mogę sobie pozwolić na to  aby moje życie   znów zostało zamienione w rozpierdol emocjonalny. Bo nie po to walczyłam przez tyle miesięcy  nie po to traciłam tyle sił i nerwów. Nie po to wylewałam tyle łez i nie po to było tyle błędnych akcji bez zahamowań  aby ktoś na nowo pluł mi w brodę. Nie  nie pozwolę sobie na coś takiego.

remember_ dodano: 12 stycznia 2014

Jestem wredna? Owszem, jestem, bo nie jestem śmieciem, nie jestem zabawką, nie pozwolę, aby ktoś mną manipulował. Nie pozwolę sobie na świeże również zagrywki ze strony ludzi, którzy uwielbiają wpieprzać nos w nie swoje sprawy tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia mojej wiarygodności i szczerości oraz możliwości przełamania się względem nich. Nie jestem już tak słaba, jak kiedyś. Nie jestem również 'biedna' w doświadczeniach, dlatego staram się żyć codziennie inaczej. Próbuję wyciągać, jak najwięcej wniosków i unikać błędnych decyzji, które są pełne zawirowań. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby ktoś na nowo miał nade mną wpływ. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby moje życie znów zostało zamienione w rozpierdol emocjonalny. Bo nie po to walczyłam przez tyle miesięcy, nie po to traciłam tyle sił i nerwów. Nie po to wylewałam tyle łez i nie po to było tyle błędnych akcji bez zahamowań, aby ktoś na nowo pluł mi w brodę. Nie, nie pozwolę sobie na coś takiego.

Nie  to nie wyjdzie. Ta znajomość nie ma sensu. Ona się rozpadła już dawno  bardzo dawno temu. Próbowaliśmy coś naprawić  zrobić coś niemożliwego  ale za długo to trwało. Od maja nam nie wychodziło utrzymywanie kontaktu. Coś się między nami wypaliło  może sami się wypaliliśmy? Nie jesteśmy tymi ludźmi  którymi byliśmy przeszło cztery lata temu. Nie jesteśmy ludźmi  którzy świetnie rozumieli się bez słów. Bo dziś nie dogadujemy się prostymi nawet słowami. Ja mówię jedno  ty zaś drugie.. Nie  nie możemy tego dłużej ciągnąć. Nie chcę w to brnąć  nie chcę  abyś był przy mnie obecny. Przystopowałam  ale i ty musisz to samo zrobić. Wycofaj się  wycofaj się z tej zagrywki dopóki masz jeszcze szansę  bo później nie będzie miło. Nie będzie ostrzeżeń  ale będzie ból. Pozwól mi zaznać spokoju i odejść w ciszy  w milczeniu. Nie zmuszaj mnie do drastycznych kroków. Niech wszystko samo się uwolni  niech ta znajomość ulotni się z naszych dusz. Tak będzie lepiej dla każdego z nas  zdecydowanie.

remember_ dodano: 12 stycznia 2014

Nie, to nie wyjdzie. Ta znajomość nie ma sensu. Ona się rozpadła już dawno, bardzo dawno temu. Próbowaliśmy coś naprawić, zrobić coś niemożliwego, ale za długo to trwało. Od maja nam nie wychodziło utrzymywanie kontaktu. Coś się między nami wypaliło, może sami się wypaliliśmy? Nie jesteśmy tymi ludźmi, którymi byliśmy przeszło cztery lata temu. Nie jesteśmy ludźmi, którzy świetnie rozumieli się bez słów. Bo dziś nie dogadujemy się prostymi nawet słowami. Ja mówię jedno, ty zaś drugie.. Nie, nie możemy tego dłużej ciągnąć. Nie chcę w to brnąć, nie chcę, abyś był przy mnie obecny. Przystopowałam, ale i ty musisz to samo zrobić. Wycofaj się, wycofaj się z tej zagrywki dopóki masz jeszcze szansę, bo później nie będzie miło. Nie będzie ostrzeżeń, ale będzie ból. Pozwól mi zaznać spokoju i odejść w ciszy, w milczeniu. Nie zmuszaj mnie do drastycznych kroków. Niech wszystko samo się uwolni, niech ta znajomość ulotni się z naszych dusz. Tak będzie lepiej dla każdego z nas, zdecydowanie.

Nie ma już słów 'na zawsze'. Nie przy nim  nie przy żadnym innym facecie. Skończyło się to  skończyły się te chore obietnice  które nie miały przyszłości. Opamiętałam się. Może w ostatniej chwili  ale to zrobiłam. Jednakże nie rozumiem  czy ja czasami źle dobieram słowa  czy nie potrafię przekazać tego co czuję i myślę  czy może ktoś chce  abym znów zgłupiała i uległa znajomości  która jest fikcją? Już raz przebrnęłam przez to. Nie będę znów wciągać się w takie układy  nie będzie kolejny raz nieszczęśliwego zakończenia z mojej strony. Nie i koniec. Nie mam zamiaru być pod wpływem kogoś kto chce mną zawładnąć. Bo znam siebie  znam wartość swoich słów i wiem  że nie wmówi mi już nikt czegoś co jest dla mnie nie możliwe  nierealne do spełnienia. Nie będzie powrotu przeszłości i zabawy uczuciami. To za bardzo by bolało  gdybym musiała się zaangażować w coś co nie ma prawa bytu.

remember_ dodano: 12 stycznia 2014

Nie ma już słów 'na zawsze'. Nie przy nim, nie przy żadnym innym facecie. Skończyło się to, skończyły się te chore obietnice, które nie miały przyszłości. Opamiętałam się. Może w ostatniej chwili, ale to zrobiłam. Jednakże nie rozumiem, czy ja czasami źle dobieram słowa, czy nie potrafię przekazać tego co czuję i myślę, czy może ktoś chce, abym znów zgłupiała i uległa znajomości, która jest fikcją? Już raz przebrnęłam przez to. Nie będę znów wciągać się w takie układy, nie będzie kolejny raz nieszczęśliwego zakończenia z mojej strony. Nie i koniec. Nie mam zamiaru być pod wpływem kogoś kto chce mną zawładnąć. Bo znam siebie, znam wartość swoich słów i wiem, że nie wmówi mi już nikt czegoś co jest dla mnie nie możliwe, nierealne do spełnienia. Nie będzie powrotu przeszłości i zabawy uczuciami. To za bardzo by bolało, gdybym musiała się zaangażować w coś co nie ma prawa bytu.

Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.

onna dodano: 12 stycznia 2014

Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.

co zostało z tych wielkich słów ? obietnice miłości   nigdy nie zbudowanej  nigdy nie rozpoczętej  nigdy nie nazwanej .

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

co zostało z tych wielkich słów ? obietnice miłości - nigdy nie zbudowanej, nigdy nie rozpoczętej, nigdy nie nazwanej .
Autor cytatu: ansomia

Najgorsze są wieczory  kiedy wszystko w tym pokoju przypomina mi Ciebie.

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

Najgorsze są wieczory, kiedy wszystko w tym pokoju przypomina mi Ciebie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Wszystko się wali prócz tej ściany przede mną.

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

"Wszystko się wali prócz tej ściany przede mną."
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Wciąż marze  że jeszcze kiedyś staniesz obok  chwycisz mnie za rękę i razem zburzymy tą samotność.

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

"Wciąż marze, że jeszcze kiedyś staniesz obok, chwycisz mnie za rękę i razem zburzymy tą samotność."
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Minął rok  minie następny  ale to nie wróci nigdy.

smutnaona dodano: 12 stycznia 2014

"Minął rok, minie następny, ale to nie wróci nigdy."
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nigdy  nigdy  naprawdę nigdy  nie przyszłoby mi do głowy  że to właśnie Ty zostawisz mnie pierwsza  że stanę się dla Ciebie tak nieistotna  że no kurwa  nie oszukujmy się  na ten popierdolony  przyjacielski sposób  złamiesz mi serce. Miałyśmy być  miałyśmy razem przechodzić przez to wszystko  no kurwa  miałyśmy razem umierać.

niecalkiemludzka dodano: 11 stycznia 2014

Nigdy, nigdy, naprawdę nigdy, nie przyszłoby mi do głowy, że to właśnie Ty zostawisz mnie pierwsza, że stanę się dla Ciebie tak nieistotna, że no kurwa, nie oszukujmy się, na ten popierdolony, przyjacielski sposób, złamiesz mi serce. Miałyśmy być, miałyśmy razem przechodzić przez to wszystko, no kurwa, miałyśmy razem umierać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć