głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zelki_i_szlugi_moim_swiatem

Nie gaś swoich marzeń w po­piel­niczce rzeczy­wis­tości.Nie pozwól by zmieniły się w po­piół lub ule­ciały z dy­mem.Zgasły jak zduszo­ny oga­rek papierosa.  Pozwól aby roz­winęły skrzydła i miały szansę na spełnienie.

lovemeszmato dodano: 28 listopada 2013

Nie gaś swoich marzeń w po­piel­niczce rzeczy­wis­tości.Nie pozwól by zmieniły się w po­piół lub ule­ciały z dy­mem.Zgasły jak zduszo­ny oga­rek papierosa. Pozwól,aby roz­winęły skrzydła i miały szansę na spełnienie.

 Chodź zapukamy dzisiaj od tak w tęczy okna Może jeszcze nie śpi i wpuści nas do środka

lovemeszmato dodano: 28 listopada 2013

"Chodź zapukamy dzisiaj od tak w tęczy okna Może jeszcze nie śpi i wpuści nas do środka

Eyyyy   dajesz mi szczęście   bez kitu ♥    ♥meszmato

lovemeszmato dodano: 28 listopada 2013

Eyyyy , dajesz mi szczęście , bez kitu ♥ /♥meszmato

Czy byłby w stanie coś poświęcić   żeby CIE zyskać ? ♥meszmato

lovemeszmato dodano: 26 listopada 2013

Czy byłby w stanie coś poświęcić , żeby CIE zyskać ? ♥meszmato

i proszę zostaw mnie w spokoju  pozwól zapomnieć

looveforeverkurwa dodano: 26 listopada 2013

i proszę zostaw mnie w spokoju, pozwól zapomnieć,

bo to  wcale nie jest takie łatwe  zapomnieć o kimś kogo się kocha

looveforeverkurwa dodano: 26 listopada 2013

bo to wcale nie jest takie łatwe, zapomnieć o kimś kogo się kocha

czasami żyję po prostu bez myśli.wstaję rano nakładam uśmiech i mam nadzieję że czas popłynie tak szybko i znów będzie noc.

treasures dodano: 26 listopada 2013

czasami żyję po prostu bez myśli.wstaję rano,nakładam uśmiech i mam nadzieję,że czas popłynie tak szybko i znów będzie noc.
Autor cytatu: princescolors

mam pragnienie by stać się kimś innym.

treasures dodano: 26 listopada 2013

mam pragnienie,by stać się kimś innym.
Autor cytatu: princescolors

Przytul mnie  niech życie znów nabierze sensu.    J.

jachcenajamaice dodano: 26 listopada 2013

Przytul mnie, niech życie znów nabierze sensu. / J.

Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy  o lustrzankę cyfrową  nowe ubrania  kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spraw  żeby osoba którą kocham już na zawsze mogła być tylko moja!     J.

jachcenajamaice dodano: 25 listopada 2013

Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy, o lustrzankę cyfrową, nowe ubrania, kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spraw, żeby osoba którą kocham już na zawsze mogła być tylko moja! / J.

Cały dzień żyłam swoim życiem. Uśmiechałam się rzadko lecz szczerze. Czasem nawet udało mi się powiedzieć coś co rozśmieszyło pozytywnie ludzi z mojego otoczenia. Uwierzysz  że po miłym dniu wróciłam do domu i zaczęłam płakać dlatego  że w ciągu tego całego dnia ani razu Jego nie widziałam?   J.

jachcenajamaice dodano: 25 listopada 2013

Cały dzień żyłam swoim życiem. Uśmiechałam się rzadko lecz szczerze. Czasem nawet udało mi się powiedzieć coś co rozśmieszyło pozytywnie ludzi z mojego otoczenia. Uwierzysz, że po miłym dniu wróciłam do domu i zaczęłam płakać dlatego, że w ciągu tego całego dnia ani razu Jego nie widziałam? / J.

Po co przypominać o czymś  co tak bardzo boli  skoro i tak nic się nie zmieni?   Jodi Picoult

treasures dodano: 25 listopada 2013

Po co przypominać o czymś, co tak bardzo boli, skoro i tak nic się nie zmieni? | Jodi Picoult
Autor cytatu: yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć