głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zboczkq

że bylibyśmy idealną parą. Kilka razy powiedziałeś tak nawet przy naszej paczce. Bronisz mnie i doradzasz. Jako jedyny facet wiesz wszystko o mojej rodzinie i sytuacji w niej. Twoja mama traktuje mnie jak synową  zaprasza mnie do domu podczas gdy naprawiacie auto przed wyjazdem  bym nie zmarzła. Twój brat uważa że byłabym najzajebistszą bratową jaką ma. Uwielbiam jak przyjeżdżasz po mnie i spotykamy się sami by porozmawiać dopiero później dojeżdżamy do reszty. Tak uważam że to przyjaźń  mimo że jestem o Ciebie cholernie zazdrosna  by żadna dziewczyna Cię nie zraniła. czII  olkin

olkin dodano: 4 kwietnia 2014

że bylibyśmy idealną parą. Kilka razy powiedziałeś tak nawet przy naszej paczce. Bronisz mnie i doradzasz. Jako jedyny facet wiesz wszystko o mojej rodzinie i sytuacji w niej. Twoja mama traktuje mnie jak synową, zaprasza mnie do domu podczas gdy naprawiacie auto przed wyjazdem, bym nie zmarzła. Twój brat uważa że byłabym najzajebistszą bratową jaką ma. Uwielbiam jak przyjeżdżasz po mnie i spotykamy się sami by porozmawiać dopiero później dojeżdżamy do reszty. Tak uważam że to przyjaźń, mimo że jestem o Ciebie cholernie zazdrosna, by żadna dziewczyna Cię nie zraniła. czII /olkin

Znamy się od dzieciaka. Jednak od kilku lat zaczęliśmy się trzymać ze sobą. Wspólne imprezy  domówki  sylwester jest tak wiele tych wspomnień  że o niektórych nie powinniśmy głośno mówić.Zawsze najlepiej dogadywaliśmy się z naszej paczki  zawsze o sobie pamiętamy  jesteśmy dla siebie szczerzy aż czasami z przesadą. Jesteśmy w stanie rozmawiać na każde tematy. Opuścić wkurwiające nas towarzystwo  gdy tylko skinąłeś głową było wiadomo o co chodzi. Szliśmy porozmawiać  pośmiać się poplotkować. Potrafimy zniknąć na kilka godzin  wygłupiając się lub zwyczajnie rozmawiając. Jednak jest jedno o czym nigdy nie rozmawialiśmy  chyba boimy się a po pijanemu próbujemy unikać tej rozmowy. Zawsze wtedy wyglądamy jak para  przytulając się. bierzesz mnie na ręcę  kręcisz w okół. Jednak kiedyś obdarowałeś mnie buziakiem prosto w usta  co zszokowało mnie oraz Ciebie. Nieraz zaczynaliśmy rozmowę na temat tego co by było gdybyśmy byli razem. Mówiłeś że Ci się podobam  że świetnie się dogadujemy cz1. olkin

olkin dodano: 4 kwietnia 2014

Znamy się od dzieciaka. Jednak od kilku lat zaczęliśmy się trzymać ze sobą. Wspólne imprezy, domówki, sylwester jest tak wiele tych wspomnień, że o niektórych nie powinniśmy głośno mówić.Zawsze najlepiej dogadywaliśmy się z naszej paczki, zawsze o sobie pamiętamy, jesteśmy dla siebie szczerzy aż czasami z przesadą. Jesteśmy w stanie rozmawiać na każde tematy. Opuścić wkurwiające nas towarzystwo, gdy tylko skinąłeś głową było wiadomo o co chodzi. Szliśmy porozmawiać, pośmiać się poplotkować. Potrafimy zniknąć na kilka godzin, wygłupiając się lub zwyczajnie rozmawiając. Jednak jest jedno o czym nigdy nie rozmawialiśmy, chyba boimy się a po pijanemu próbujemy unikać tej rozmowy. Zawsze wtedy wyglądamy jak para, przytulając się. bierzesz mnie na ręcę, kręcisz w okół. Jednak kiedyś obdarowałeś mnie buziakiem prosto w usta, co zszokowało mnie oraz Ciebie. Nieraz zaczynaliśmy rozmowę na temat tego co by było gdybyśmy byli razem. Mówiłeś że Ci się podobam, że świetnie się dogadujemy cz1. olkin

A ona nie miała od­wa­gi by po­wie­dzeć mu  że jest jej życiem.

jachcenajamaice dodano: 4 kwietnia 2014

A ona nie miała od­wa­gi by po­wie­dzeć mu, że jest jej życiem.

Jesteście podobni do siebie  nie szukajcie różnic prawdziwym wrogiem jest ten  kto chce was skłócić.

jachcenajamaice dodano: 4 kwietnia 2014

Jesteście podobni do siebie, nie szukajcie różnic prawdziwym wrogiem jest ten, kto chce was skłócić.

Najgorszy rodzaj bólu to ten  który cierpimy w samotności  w ukryciu. Nie pokazujemy go nikomu  mimo  że rozrywa nam serce na kawałeczki. Taki nasz mały  prywatny kat.

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

Najgorszy rodzaj bólu to ten, który cierpimy w samotności, w ukryciu. Nie pokazujemy go nikomu, mimo, że rozrywa nam serce na kawałeczki. Taki nasz mały, prywatny kat.

Naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy tak  aby nie dotknęły Twojego uśmiechu.

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

Naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy tak, aby nie dotknęły Twojego uśmiechu.

Ile wytrzymam?   Nie wiem  tylko nie patrz jak tonę

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

Ile wytrzymam? - Nie wiem, tylko nie patrz jak tonę

 Nie patrz na mnie z litością  na typa samobójcy  Garść pigułek na sen popiłem haustem wódki  Oczy przekrwione  nieprzytomny   to nie proste  Dziś żałuję  że to nie był rewolwer.

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

"Nie patrz na mnie z litością, na typa samobójcy Garść pigułek na sen popiłem haustem wódki Oczy przekrwione, nieprzytomny - to nie proste Dziś żałuję, że to nie był rewolwer."

Chciałabym mieć wyjebane  ale mi kurwa ciągle zależy.

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

Chciałabym mieć wyjebane, ale mi kurwa ciągle zależy.

 Boże zabierz mnie do siebie

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

"Boże zabierz mnie do siebie"

 Jej delikatne ciało osuwało się na ziemię  jej oczy gasły a on tulił ją do siebie. Zrobiła to by być z ukochanym  by spotkać go w nieznanym

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

"Jej delikatne ciało osuwało się na ziemię, jej oczy gasły,a on tulił ją do siebie. Zrobiła to by być z ukochanym, by spotkać go w nieznanym"

Kiedy wmawiałeś mi te wszystkie kłamstwa.... Czy miałeś chociaż wyrzuty sumienia?

gandi.ganda.x3 dodano: 3 kwietnia 2014

Kiedy wmawiałeś mi te wszystkie kłamstwa.... Czy miałeś chociaż wyrzuty sumienia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć