głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zawsze.tylko.ty32

Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz bo Ci smutno bo samotnie bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma rozumiesz? Nie pytaj co u mnie bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata że pozwolił nam się spotkać a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią a ja? Nie jestem kołem zapasowym nie dzielę się na pół. esperer

tymbaarkowaaa dodano: 1 listopada 2013

Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma, rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kołem zapasowym, nie dzielę się na pół./esperer
Autor cytatu: esperer

'sam nie wiem kim jestem w Twoich oczach. może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śnisz po nocach.

tymbaarkowaaa dodano: 27 września 2013

'sam nie wiem kim jestem w Twoich oczach. może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śnisz po nocach."

 chcę Ci napisać co u mnie słychać że tak mi ciężko bez Ciebie oddychać

tymbaarkowaaa dodano: 23 września 2013

"chcę Ci napisać co u mnie słychać, że tak mi ciężko bez Ciebie oddychać"

to boli kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz  gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. znasz to uczucie?

tymbaarkowaaa dodano: 22 września 2013

to boli, kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz, gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. znasz to uczucie?

przetrwajmy to wszystko proszę.

tymbaarkowaaa dodano: 21 września 2013

przetrwajmy to wszystko, proszę.

nas nie ma już dawno nie będzie już nigdy. mam blizny bo parę chwil pokłuło jak igły.

tymbaarkowaaa dodano: 20 września 2013

nas nie ma już dawno, nie będzie już nigdy. mam blizny, bo parę chwil pokłuło jak igły.

mam wrażenie że moje życie to ruiny powoli sypiące się u moich stóp. za każdym razem podnoszę nowo upadłą część próbując zapełnić powstałą pustkę jednak to nigdy nie będzie wyglądało jak nietknięta konstrukcja. może inni nie widzą zmian ale ja zawsze będę wiedziała że właśnie w tym miejscu zniszczone zostały fundamenty na których powstało podobieństwo poprzedniego istnienia jednak już nie tak solidne. słyszysz? to dźwięk rozpadającej się egzystencji. dźwięk bólu cierpienia i przegranej. szczęśliwi tego nie rozumieją. patrzą i szepcą „dlaczego płacze? przecież jej oczy wciąż mają tę samą barwę. włosy nadal posiadają dar wydobywania z siebie blasku w połączeniu z mocą słońca. jej usta wcale się nie zmieniły wciąż mogą tworzyć ten sam uśmiech”. mylą się. wszystkie organy w moim ciele uległy samodestrukcji. nie jestem już człowiekiem choć wciąż oddycham. wciągam w płuca ból dnia codziennego. a serce? to tylko element gruzowiska zwanego życiem.

tymbaarkowaaa dodano: 17 września 2013

mam wrażenie, że moje życie to ruiny, powoli sypiące się u moich stóp. za każdym razem podnoszę nowo upadłą część, próbując zapełnić powstałą pustkę, jednak to nigdy nie będzie wyglądało jak nietknięta konstrukcja. może inni nie widzą zmian, ale ja zawsze będę wiedziała, że właśnie w tym miejscu zniszczone zostały fundamenty, na których powstało podobieństwo poprzedniego istnienia, jednak już nie tak solidne. słyszysz? to dźwięk rozpadającej się egzystencji. dźwięk bólu, cierpienia i przegranej. szczęśliwi tego nie rozumieją. patrzą i szepcą „dlaczego płacze? przecież jej oczy wciąż mają tę samą barwę. włosy nadal posiadają dar wydobywania z siebie blasku w połączeniu z mocą słońca. jej usta wcale się nie zmieniły, wciąż mogą tworzyć ten sam uśmiech”. mylą się. wszystkie organy w moim ciele uległy samodestrukcji. nie jestem już człowiekiem, choć wciąż oddycham. wciągam w płuca ból dnia codziennego. a serce? to tylko element gruzowiska, zwanego życiem.

chciałabym czasem zamknąć oczy  mocno cię przytulić zapomnieć o problemach i czuć bicie serca Twojego serca.

tymbaarkowaaa dodano: 16 września 2013

chciałabym czasem zamknąć oczy, mocno cię przytulić, zapomnieć o problemach i czuć bicie serca Twojego serca.

niech złe słowa przestaną nas dotykać.

tymbaarkowaaa dodano: 16 września 2013

niech złe słowa przestaną nas dotykać.

to nie tak że nie mam serca i na zimno to piszę możesz na chwilę tu przestać czuć zniknąć w pyle ale siebie nie oszukasz nawet myśląc na siłę nie da się sprzedać wnętrza choćby za milion  tyle. vixen

tymbaarkowaaa dodano: 3 września 2013

to nie tak że nie mam serca i na zimno to piszę, możesz na chwilę tu przestać czuć, zniknąć w pyle, ale siebie nie oszukasz, nawet myśląc na siłę, nie da się sprzedać wnętrza, choćby za milion - tyle. /vixen

kiedyś opowiem Ci o tym jak Cię kochałam. nie uwierzysz.

tymbaarkowaaa dodano: 31 sierpnia 2013

kiedyś opowiem Ci o tym jak Cię kochałam. nie uwierzysz.

to takie smutne że nie zdajemy sobie sprawy z tego że któregoś dnia pożegnamy się jak zawsze ale już więcej się nie spotkamy.

tymbaarkowaaa dodano: 31 sierpnia 2013

to takie smutne, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, że któregoś dnia pożegnamy się jak zawsze, ale już więcej się nie spotkamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV