głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zatracona

Bo gdy już wiesz  co zadaje jej ból   musiałbyś być idiotą  żeby ranić.

kazzy dodano: 23 października 2011

Bo gdy już wiesz, co zadaje jej ból, musiałbyś być idiotą, żeby ranić.
Autor cytatu: forbiddenx3

Bała się samotności.

kazzy dodano: 23 października 2011

Bała się samotności.
Autor cytatu: dzekson

Często przeprasza  rzadko dziękuje  że jestem.

kazzy dodano: 23 października 2011

Często przeprasza, rzadko dziękuje, że jestem.
Autor cytatu: dzekson

Nie było Cię  gdy Cię potrzebowałam. Standard.

kazzy dodano: 23 października 2011

Nie było Cię, gdy Cię potrzebowałam. Standard.
Autor cytatu: jachcenajamaice

♥ teksty bezszelestna dodał komentarz: do wpisu 23 października 2011
    teksty pozorna dodał komentarz: ;** do wpisu 23 października 2011
Me gusta twe usta

zakochana__ dodano: 23 października 2011

Me gusta twe usta

milion spraw nam umyka. milion rzeczy nie da się wyjaśnić.

zakochana__ dodano: 23 października 2011

milion spraw nam umyka. milion rzeczy nie da się wyjaśnić.

chyba nadszedł ten moment  w którym powinniśmy przestać robić sobie nawzajem niepotrzebny burdel w głowie i poprostu się pożegnać?

zakochana__ dodano: 23 października 2011

chyba nadszedł ten moment, w którym powinniśmy przestać robić sobie nawzajem niepotrzebny burdel w głowie i poprostu się pożegnać?

mój wpis  proszę o podpis lub o usunięcie go..   teksty pozorna dodał komentarz: mój wpis, proszę o podpis lub o usunięcie go..;] do wpisu 22 października 2011
Nigdy nie posiadałam nic cudowniejszego niż świadomość  zniknięcia z tego brudnego świata. Ucieczka i przeniesienie się w najcudowniejsze miejsce na ziemi..   w Twoje ramiona  które są moim małym wehikułem  pomagających mi przez chwilę nie istnieć.

krwawy.szept dodano: 22 października 2011

Nigdy nie posiadałam nic cudowniejszego niż świadomość, zniknięcia z tego brudnego świata. Ucieczka i przeniesienie się w najcudowniejsze miejsce na ziemi.. - w Twoje ramiona, które są moim małym wehikułem, pomagających mi przez chwilę nie istnieć.

Szept jest najbardziej podniecającą formą rozmowy. Lubię kiedy szepczesz w moje usta.. Rozchylone  gotowe i zwarte do konwersacji.. Mimo sprzeciwów  zapełniające się Twoim oddechem zamiast słowami odpowiedzi.

krwawy.szept dodano: 22 października 2011

Szept jest najbardziej podniecającą formą rozmowy. Lubię kiedy szepczesz w moje usta.. Rozchylone, gotowe i zwarte do konwersacji.. Mimo sprzeciwów, zapełniające się Twoim oddechem zamiast słowami odpowiedzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć