głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zarezerwowanaxd

siedziała zwinięta w kłębek  myśląc dlaczego to ona zawsze musi być nieszczęśliwa  rozpaczając nad tym czego już nie ma i żałując niektórych decyzji

msgr66nlime dodano: 29 października 2012

siedziała zwinięta w kłębek, myśląc dlaczego to ona zawsze musi być nieszczęśliwa, rozpaczając nad tym czego już nie ma i żałując niektórych decyzji

umierała. umierała chcąc pożegnać ten irracjonalny świat  który wywoływał w niej jedynie skrajne emocje  nazywane płaczem i strachem. na tyle przerażającym  że potrafił skruptulatnie przeszyć ją od środka  pozostawiając abstrakcyjne uczucie. silniejsze od fizycznego bólu. obrzydliwie niszczące jej wnętrze. wyżerające jej wnętrzności w sposób chory  straszny  sprawiający cierpienie równe bólowi całego świata. łączące każdą z łez wylanych na ziemi  każdy krzyk rozpaczy  rozdzierający usta  tłumiący błagania o pomoc  której nikt nie był w stanie  nawet sobie wyimaginować  o jej udzieleniu  chęci udzielenia   nie wspominając. pozostawiona sama sobie  pragnęła śmierci  której nie potrafiła zaznać. która była jedynym racjonalnym rozwiązaniem. ukracającym jej cierpienia. umrzeć jest łatwo  żyć znacznie trudniej.

abstracion dodano: 28 października 2012

umierała. umierała chcąc pożegnać ten irracjonalny świat, który wywoływał w niej jedynie skrajne emocje, nazywane płaczem i strachem. na tyle przerażającym, że potrafił skruptulatnie przeszyć ją od środka, pozostawiając abstrakcyjne uczucie. silniejsze od fizycznego bólu. obrzydliwie niszczące jej wnętrze. wyżerające jej wnętrzności w sposób chory, straszny, sprawiający cierpienie równe bólowi całego świata. łączące każdą z łez wylanych na ziemi, każdy krzyk rozpaczy, rozdzierający usta, tłumiący błagania o pomoc, której nikt nie był w stanie, nawet sobie wyimaginować, o jej udzieleniu, chęci udzielenia - nie wspominając. pozostawiona sama sobie, pragnęła śmierci, której nie potrafiła zaznać. która była jedynym racjonalnym rozwiązaniem. ukracającym jej cierpienia. umrzeć jest łatwo, żyć znacznie trudniej.

za każdym razem gdy zostaje zapytana o to czym jest dla mnie miłość to wskazuje palcem na Ciebie. nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.

abstracion dodano: 28 października 2012

za każdym razem gdy zostaje zapytana o to czym jest dla mnie miłość to wskazuje palcem na Ciebie. nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.

mój największy problem polega na tym  że chcę najbardziej wtedy  gdy nie warto.

abstracion dodano: 28 października 2012

mój największy problem polega na tym, że chcę najbardziej wtedy, gdy nie warto.

Jointy to jest mój inhalator.

mauvais dodano: 23 października 2012

Jointy to jest mój inhalator.

Nie pozwól żeby sukces tobą zawładnął   nieważne gdzie będziesz  nie daj ściągnąć się na dno.

mauvais dodano: 23 października 2012

Nie pozwól żeby sukces tobą zawładnął, nieważne gdzie będziesz, nie daj ściągnąć się na dno.

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko obojętność  a jeszcze wczoraj chciałem świat objąć ręką  jeszcze wczoraj tętniło we mnie szczęście  a dzisiaj jest mi to zupełnie obojętne.

mauvais dodano: 23 października 2012

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko obojętność, a jeszcze wczoraj chciałem świat objąć ręką, jeszcze wczoraj tętniło we mnie szczęście, a dzisiaj jest mi to zupełnie obojętne.

Mówią  że życie jest dziwką  nie   życie jest alfonsem   który z ciebie zrobi dziwkę  gdy nad życie kochasz forsę.

mauvais dodano: 23 października 2012

Mówią, że życie jest dziwką, nie - życie jest alfonsem, który z ciebie zrobi dziwkę, gdy nad życie kochasz forsę.

powinieneś nosić na sobie etykietkę zamieszoną na paczce fajek. uzależnia  a potem zabija.

abstracion dodano: 17 października 2012

powinieneś nosić na sobie etykietkę zamieszoną na paczce fajek. uzależnia, a potem zabija.

Obieramy różne drogi myśląc  że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala  to nic  jesteśmy dla siebie stworzeni  w końcu się spotkamy. Ale jedyne co się zdarza to  że nadchodzi zima.

msgr66nlime dodano: 14 października 2012

Obieramy różne drogi myśląc, że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala, to nic, jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy. Ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima.

Nikt nie jest bez uczuć. Ale ból odchodzi.

msgr66nlime dodano: 14 października 2012

Nikt nie jest bez uczuć. Ale ból odchodzi.

mówisz szczęście... myślisz ON :

nietwoja dodano: 13 października 2012

mówisz szczęście... myślisz ON :))

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć