 |
"Dziewczyno, po co Ci to? On cię wcale nie kocha. Woli chłopaków z bloku i wyjść na jointa."
|
|
 |
"Nie zamykaj się w sobie, bo ja daję Ci słowo. Jestem cały czas z Tobą, chociaż myślisz, że obok"
|
|
 |
"Jedna chwila sprawiła, że zdołał mnie zdobyć. Gorące pocałunki, trudno stłumić żar ust, gdy w głowie szumi od wódki. Nie należę do kobiet, którym dwa dni wystarczają, ale szczerze Ci powiem, jemu się to udało"
|
|
 |
"Kiedy składasz obietnice, później ja łamiesz – Nienawidzę Kiedy dajesz słowo – później okazuje się ze nie wiesz co to honor"
|
|
 |
"I wszystko co masz to kilka minut z nią.."
|
|
 |
pomysł na wieczór? gorące kakao i komedia romantyczna w mojej głowie z Nim w roli głównej.
|
|
 |
Dziękuuuuuuję, dziękuję dziękuję. Szczególnie tej Pani niżej co odważyła się napisać tu cokolwiek !. Nie żałuję niczego ! A zwłaszcza tego, że poznałam tak cudownego człowieka jak Ty, pełnego radości mającego w głowie kisiel. Zaraziłaś mnie swoim optymizmem i masą innych pozytywnych cech za co wielkie dzięki misiu ! ♥ Najwspanialsze życzenia i ten sms. Uśmiech od ucha do ucha i walące serce. [ Kiedyś przez Ciebie dostanę zawału ] a potem łzy w oczach i jeszcze większy uśmiech. Ten wpis jest też do Was - Bardzo dziękuję za życzenia, za te wspaniałe chwile tu z Wami. Wiecie co jest najgorsze.. ŻE JESTEM TAKA STARA ! ; o . Dobra dobra już się przestaję nad sobą użalać xd. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Wszystkim i każdemu z osobna. ♥ Wielkie serducho w Waszą stronę ! Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieję, że będziecie ze mną pomimo tego, że na karku mam już osiemnastkę. Podpisano : Kasia .
|
|
 |
|
To takie słodkie kiedy nazywa mnie swoją żoną. / Jamajka ♥
|
|
 |
chciałabym ciągle żyć we śnie, w którym jesteś moim księciem prowadzącym mnie za rękę..
|
|
 |
"Pamiętam.. To się zaczynało tak niewinnie, tak dziecinnie, nieśmiale, łączyło nas tyle.. Było mineło, już nie wróci, czas to killer.."
|
|
 |
"Sumienie można zalać wódką?"
|
|
 |
"I coraz dalszy jesteś mi i znów nie znam Cię, Więc kim był ten człowiek, z którym dzieliłam swój sen?"
|
|
|
|