 |
Myślę że mój komputer, kiedy się zacina mysli o tobie, wkońcu ja mam tak samo.
|
|
 |
Już niedługo zwyczajnie pozwolę Ci wziąć najgrubszą encyklopedię z półki, a następnie jebnąć mi nią z całej siły w głowę. następnie nie rzucę się na Ciebie, a jedynie poproszę, żebyś dany gest powtórzyła. potem kolejny, i jeszcze następny raz. będziesz mogła to robić dopóki, albo przestanę Go kochać, albo zginę.
|
|
 |
Zamykam powieki przed snem, intensywnie przywołuje w myślach Twój obraz, podobno wtedy mi się przyśnisz.
|
|
 |
Piłam z Tobą, przytulałam się do Ciebie, szłam z Tobą do domu, tańczyłam z Tobą, rozmawiałam z Tobą, chlapałam się z Tobą wodą, siedziałam z Tobą nad wodą, pocieszałam Cię, żartowałam z Tobą, pragnęłam z Tobą być lecz Ty widziałeś we mnie tylko przyjaciółkę. //zakochanawnim
|
|
 |
Reprezentujesz wszystko za czym tęsknię, wszystko czego potrzebuję. //fuuuuuuck
|
|
 |
Nigdy nie myśl, że nic dla mnie nie znaczysz...!
|
|
 |
A jeśli powiem Ci, że jesteś dla mnie wszystkim? Każdym nowym dniem, każdym porankiem, czułym słowem? Jeśli powiem Ci, że jesteś dla mnie wszystkim co mam? Uśmiechniesz się?
|
|
 |
Najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku . Wyobraź sobie człowieku, jaka musiałam być najebana, gdy się w Tobie zakochałam.
|
|
 |
Gdybym miała ogon, merdałabym nim jak szalona na twój widok ♥
|
|
 |
-Przecież on nawet nie jest w moim guście. Mój ideał jest zupełnie inny! Inaczej wyobrażałam sobie tę miłóść. Nwet kolor oczu się nie zgadza. Nie ogarniam już tego... Nie wiem co się ze mną dzieje!
-A ja wiem! Wreszcie dorosłaś. Pokochałaś na prawdę. Jego duszę, a nie wygląd!
|
|
 |
Nawet nie wiesz co ze mną zrobiłeś, tak po prostu przytulając się do mnie.
|
|
 |
- jesteś kimś więcej. - kim ? - moją słabością.
|
|
|
|