głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochanynazawsze

to uczucie rozwala mnie..od środka

dzeeess dodano: 14 października 2010

to uczucie rozwala mnie..od środka

gdyby świat kręcił się w drugą stronę  pokochałbyś mnie ?

dzeeess dodano: 14 października 2010

gdyby świat kręcił się w drugą stronę, pokochałbyś mnie ?

wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia  czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz?

dzeeess dodano: 14 października 2010

wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok Ciebie jeszcze raz? ;>

I nie musimy nawet śnić  bo jest pięknie.

dzeeess dodano: 14 października 2010

I nie musimy nawet śnić, bo jest pięknie.

Lubię takie pieprzone  drobne rzeczy  jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech.

dzeeess dodano: 14 października 2010

Lubię takie pieprzone, drobne rzeczy, jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech.

zamiast pocałunków  wina łyk. zamiast miłości  w telewizji film. zamiast Jego ramion  żałosny  pluszowy miś.

dzeeess dodano: 14 października 2010

zamiast pocałunków, wina łyk. zamiast miłości, w telewizji film. zamiast Jego ramion, żałosny, pluszowy miś.

usycham z niezdecydowania  zawahania  niepewności  rozczarowania  nadmiaru obowiązków  tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

dzeeess dodano: 14 października 2010

usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

nadal wierzę  że dwójka przeznaczonych sobie ludzi spotka się w odpowiednim miejscu i czasie i będą obrzydliwie szczęśliwi.

dzeeess dodano: 14 października 2010

nadal wierzę, że dwójka przeznaczonych sobie ludzi spotka się w odpowiednim miejscu i czasie i będą obrzydliwie szczęśliwi.

obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy  ile razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy.

dzeeess dodano: 14 października 2010

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy.

sądzimy po pozorach  łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym czym się wydaje

klaud dodano: 14 października 2010

sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym czym się wydaje

a gdy na koniec powiedział:  no to narazie   odniosłam wrażenie podobne do tego  które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa ...że coś było i już nigdy nie wróci

klaud dodano: 14 października 2010

a gdy na koniec powiedział: "no to narazie", odniosłam wrażenie podobne do tego, które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa-...że coś było i już nigdy nie wróci

znów książki walają się po pokoju  dym z papierosa unosi się w powietrzu  za oknem szara pogoda  liście opadają  a myśli krążą wokół jednej osoby   ciebie  tęsknię

klaud dodano: 14 października 2010

znów książki walają się po pokoju, dym z papierosa unosi się w powietrzu, za oknem szara pogoda, liście opadają, a myśli krążą wokół jednej osoby - ciebie, tęsknię

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć