głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochana_bezpamieci

Zatęskni. Za dzień  może dwa. Zobaczysz   zatęskni.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Zatęskni. Za dzień, może dwa. Zobaczysz - zatęskni.

  przepraszam     tak łatwe słowo do wypowiedzenia a zarazem tak trudne do zrozumienia .

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

" przepraszam " - tak łatwe słowo do wypowiedzenia a zarazem tak trudne do zrozumienia .

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni  że spotyka się   ich na każdym kroku.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku.

 Co nazywasz miłością ?Domki z piasku ?   A może to zbyt trudna definicja ?     Ciebie nazywam miłością .

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

-Co nazywasz miłością ?Domki z piasku ? A może to zbyt trudna definicja ? - Ciebie nazywam miłością .

I nagle tak bardzo zapragnęła kogoś kto powie jej:  nie pozwolę Cię skrzywdzić .

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

I nagle tak bardzo zapragnęła kogoś kto powie jej: "nie pozwolę Cię skrzywdzić".

nigdy nie miałam swojego ulubionego smaku  dopóki nie spróbowałam Ciebie.    3

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

nigdy nie miałam swojego ulubionego smaku, dopóki nie spróbowałam Ciebie. < 3

Poznajesz chłopaka  podoba ci się  nawet bardzo. Wstydzisz się zagadać  ale cały czas o nim myślisz. Zastawiasz się jaki jest  co lubi. Stwarzasz w swojej głowie sytuacje  w których moglibyście się bliżej poznać. Ukradkiem patrzysz na niego  gdy ten przechodzi akurat obok. Wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. Stawiasz wnioski. Kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego  że to fikcja.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Poznajesz chłopaka, podoba ci się, nawet bardzo. Wstydzisz się zagadać, ale cały czas o nim myślisz. Zastawiasz się jaki jest, co lubi. Stwarzasz w swojej głowie sytuacje, w których moglibyście się bliżej poznać. Ukradkiem patrzysz na niego, gdy ten przechodzi akurat obok. Wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. Stawiasz wnioski. Kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego, że to fikcja.

Byliśmy prawie idealna parą. Niewiele nam brakowało. Tylko odrobiny miłości.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Byliśmy prawie idealna parą. Niewiele nam brakowało. Tylko odrobiny miłości.

Tak dobrze czuję się  gdy jesteś obok przy mnie.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok przy mnie.

Podchodzisz do mnie bez ubrania  uwielbiam w Tobie ten Twój brak skrępowania.

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Podchodzisz do mnie bez ubrania, uwielbiam w Tobie ten Twój brak skrępowania.

Ze zwątpieniem czekać na kolejne wschody słońca.   Nie widzieć końca  wciąż zwlekać  przed tym uciekać..

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Ze zwątpieniem czekać na kolejne wschody słońca. Nie widzieć końca, wciąż zwlekać, przed tym uciekać..

Wiesz co kurwa nie w tobie irytuje  denerwuje i wkurwia?!    Eeee  nie wiem . . .    Właśnie nic   i to mnie wkurwia... Nie możesz być człowiekiem bez wad...     Moja wadą jest to że cię wkurwiam.    Kocham Cie!

designed_for_him_x3 dodano: 14 lipca 2010

Wiesz co kurwa nie w tobie irytuje, denerwuje i wkurwia?! -Eeee, nie wiem . . . -Właśnie nic , i to mnie wkurwia... Nie możesz być człowiekiem bez wad... - Moja wadą jest to że cię wkurwiam. -Kocham Cie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć