 |
|
' lubię spać, gdy jest mi źle. mogłabym przespać życie. '
|
|
 |
|
' sama się kiedyś zakochasz. będziesz wtedy wiedzieć, dlaczego mu wybaczyłam. '
|
|
 |
|
' dał mi szczęście. podarował radość a później odszedł. '
|
|
 |
|
' przykre. patrzę na dziewczynę, której właśnie pęka serce a na dodatek patrzę w lustro. '
|
|
 |
|
' - może kiedyś też będziesz chciała wyjść za mąż i mieć dzieci .. - nie. - a jeżeli poznasz mężczyznę, który będzie Cię czcił i ubóstwiał. który będzie twoim niewolnikiem, co wtedy ? - będzie mi go żal. ' / kwejk
|
|
 |
|
Kolejny zimny, deszczowy dzień wprowadza mnie w melancholijny nastrój. Owinięta kocem, z laptopem na kolanach siedzę na podłodze, grzejąc plecy o kaloryfer. Obok zwinięty w kłębek kot, cicho pomrukuje. Jest mi przyjemnie. Cisza, ciepło, spokój. Mimo wszystko czuję niedosyt. Rzucam okiem na paczkę fajek, jednak to nie to. Może to właśnie ten moment kiedy miejsce przy moim boku powinieneś zajmować ty, a nie kot? Może powinieneś jak kiedyś w milczeniu, opierając głowę o moje ramię bawić się kosmykami moich zniszczonych włosów i cichym pomrukiem kłamać, że kochasz?
|
|
 |
|
Dopiero teraz widzę jak trudne jest życie. Jak ciężko jest podnieść się z porażki, naprawić nawet najdrobniejszy błąd. Dostajesz w twarz bez powodu. Z dziewczyny lubiącej ubierać się w ładne ciuchy zamieniasz się w bezbronną istotę. Jeśli nie masz pleców jesteś nikim. Nawet w prowizorycznie ułożonej szkole drzemie diabeł, a bójki są na miejscu dziennym. Każdy uczeń co przerwę zatruwa się tytoniowym dymem, by choć na chwilę uspokoić swego raka.
|
|
 |
|
podoba Ci się to jak cierpię ? przykro mi, ale ja nie lubię kiedy ktoś jest szczęśliwy. / rastabeejbe
|
|
 |
|
' nadal sądzę, że w wielu kwestiach z Panem Bogiem mam inne poglądy. '
|
|
 |
|
' Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz, wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. Ale zatęsknisz. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz. '
|
|
 |
|
Quando ti scrivo significa che mi manchi ...
quando non lo faccio significa che sto aspettando che sia io a mancarti♥♥.
|
|
 |
|
Przyjaciółki. Ona się śmieje, ja się śmieje. Ona płacze, ja też płaczę. Ona skacze z mostu, ja biorę łódkę i ratuje jej upośledzoną dupę. / ?
|
|
|
|