głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakazanaa

Jeśli nie rozmawiałam z nim przez parę dni  robiłam się nerwowa  wkurzona i płakałam

wychamujfrajerzexdd dodano: 14 stycznia 2015

Jeśli nie rozmawiałam z nim przez parę dni, robiłam się nerwowa, wkurzona i płakałam

Daj mi znak  kurwa. Jeden mały znak  znaczek. Może być nawet pocztowy. Pośliń mnie. Pocałuj. Przez te wszystkie piosenki w głowie mi się przewraca. Skrzypce mi się pojebały. Wybacz.

wychamujfrajerzexdd dodano: 14 stycznia 2015

Daj mi znak, kurwa. Jeden mały znak, znaczek. Może być nawet pocztowy. Pośliń mnie. Pocałuj. Przez te wszystkie piosenki w głowie mi się przewraca. Skrzypce mi się pojebały. Wybacz.

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim.

wychamujfrajerzexdd dodano: 14 stycznia 2015

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim.

This is hungry world.

indivisible dodano: 14 stycznia 2015

This is hungry world.

I'll tell you my sins so you can sharpen your knife.

indivisible dodano: 14 stycznia 2015

I'll tell you my sins so you can sharpen your knife.

każda porażka jest nawozem sukcesu.

truskawkova dodano: 12 stycznia 2015

każda porażka jest nawozem sukcesu.

Uwielbiam proste przyjemności  to ostatni azyl dla ludzi skomplikowanych

neellyy dodano: 9 stycznia 2015

Uwielbiam proste przyjemności, to ostatni azyl dla ludzi skomplikowanych

Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.

neellyy dodano: 9 stycznia 2015

Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.

Jeśli chcecie znać moje zdanie  chodzimy na filmy  bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka  która odkłada swoje klejnoty  żeby wyznaczyć własną ścieżkę... Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie... Ale życie to nie bajka... A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko... W prawdziwym życiu  młoda królowa staje się tyranem... i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam  że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu... i że czasem nawet bajka może się spełnić.

myyma dodano: 8 stycznia 2015

Jeśli chcecie znać moje zdanie, chodzimy na filmy, bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę... Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie... Ale życie to nie bajka... A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko... W prawdziwym życiu, młoda królowa staje się tyranem... i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu... i że czasem nawet bajka może się spełnić.

Wiecie  co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie  jak wtedy kiedy oglądam film  i jakaś odważna  zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam  że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

myyma dodano: 8 stycznia 2015

Wiecie, co jest naprawdę kiczowate? Szczęśliwe zakończenia. Poważnie. Takie, jak wtedy kiedy oglądam film, i jakaś odważna, zdeterminowana dziewczyna w końcu uwodzi głównego bohatera. I tak od dwóch godzin wiedziałam, że go zdobędzie. Po prostu mam ochotę wydrapać jej oczy. Prawdziwe życie jest potwornie zakręcone i skomplikowane. Nie ma żadnego zakończenia.

Coś tak pieknego powinno nalezec do kogos godnego tego piekna

myyma dodano: 8 stycznia 2015

Coś tak pieknego powinno nalezec do kogos godnego tego piekna

Musisz być chłodna  żeby być królową. Anna Boleyn kierowała się tylko sercem i ścięli jej głowę. Więc jej córka Elżbieta przysięgła  że nigdy nie wyjdzie za mąż. Poślubiła kraj. Zapomnij o chłopakach. Cały czas miej przed oczami swój cel  Jenny Humphrey. Nie możesz sprawić  żeby ludzie cię pokochali  ale możesz sprawić  żeby się ciebie bali.

myyma dodano: 8 stycznia 2015

Musisz być chłodna, żeby być królową. Anna Boleyn kierowała się tylko sercem i ścięli jej głowę. Więc jej córka Elżbieta przysięgła, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Poślubiła kraj. Zapomnij o chłopakach. Cały czas miej przed oczami swój cel, Jenny Humphrey. Nie możesz sprawić, żeby ludzie cię pokochali, ale możesz sprawić, żeby się ciebie bali.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć