 |
|
Co mi po Tobie zostało ? strach, przed kolejnym sukinsynem, który będzie chciał mnie zranić, pobawić się moimi uczuciami. obawa, że kiedy miniemy się bez słowa na ulicy rozpłaczę się w momencie. niespełnione obietnice i złudne nadzieje, odbijające się echem w głowie kłamstwa i kolor Twych tęczówek tkwiący gdzieś, głęboko.
|
|
 |
|
Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie. Wiele decyzji podjętych zbyt gwałtownie.
|
|
 |
|
Cokolwiek się będzie działo, nie okazuj słabości.
|
|
 |
|
nie przyszło Ci na myśl,że nawet jeżeli jestem szatanem i niewierną suką to ciągle moge być miłością twojego życia?
|
|
 |
|
To już nieważne, tak ogromnie nieważne.
|
|
 |
|
Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej świadomości, że jesteś dla kogoś ważną osobą.
|
|
 |
|
znienawidź mnie jeszcze bardziej, lubię Twoje zawistne spojrzenie.
|
|
 |
|
Dziewczyna uparta zawsze jest coś warta .
|
|
 |
|
Tylko Tobie mogę przyrzec miłość przed ołtarzem. [remember_]
|
|
 |
|
nie szanuję dziewczyn, które przypierdalają się do zajętych chłopaków.
|
|
 |
|
kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku ' kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie '.
|
|
 |
|
przecież wciąż się kochamy, wciąż myślimy o tym samym.
|
|
|
|