głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zainspirowana_deszczem

od teraz będę paradować w czerwonych szpilkach  z czerwonym sercem na wierzchu. tylko po to  żeby ludzie mogli mu zadawać kolejne ciosy. tylko po to  żeby ogarnęła je taka bezsilność  że na drugi raz  siądzie i przemyśli chęć swoich poczynań.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

od teraz będę paradować w czerwonych szpilkach, z czerwonym sercem na wierzchu. tylko po to, żeby ludzie mogli mu zadawać kolejne ciosy. tylko po to, żeby ogarnęła je taka bezsilność, że na drugi raz, siądzie i przemyśli chęć swoich poczynań.

moim postanowieniem odnośnie zawodu w przyszłości było zostanie jego żoną. skurwysyn kazał mi znaleźć sobie inną posadę.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

moim postanowieniem odnośnie zawodu w przyszłości było zostanie jego żoną. skurwysyn kazał mi znaleźć sobie inną posadę.

wyjebałabym misia od Ciebie  ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to  że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

wyjebałabym misia od Ciebie, ale on przecież nie jest odpowiedzialny za to, że pokochałam skurwysyna. a ja nie lubię karać niewinnych.

a po rozstaniu zaczyna się wyścig szczurów  kto prędzej zapomni. nie myślisz  ale w podświadomości modlisz się w każdej sekundzie swojej egzystencji o to  żeby pamiętał. nie dlatego  że chcesz wygrać. dlatego  że nadzieja jest nieśmiertelna.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a po rozstaniu zaczyna się wyścig szczurów, kto prędzej zapomni. nie myślisz, ale w podświadomości modlisz się w każdej sekundzie swojej egzystencji o to, żeby pamiętał. nie dlatego, że chcesz wygrać. dlatego, że nadzieja jest nieśmiertelna.

a teraz znienacka nadszedł czas  żeby stać się gotową na ponowne bycie dla Ciebie nikim.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

a teraz znienacka nadszedł czas, żeby stać się gotową na ponowne bycie dla Ciebie nikim.

dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać dubstep  nie dostałam po ryju na tyle mocno  żeby zadać sobie samej pytanie  czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?

abstracion dodano: 21 lipca 2012

dlaczego kiedy moje serce zaczęło napierdalać dubstep, nie dostałam po ryju na tyle mocno, żeby zadać sobie samej pytanie, czy aby przypadkiem mnie nie popierdoliło?

obiecałam sobie  że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie  zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas  i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna  tak jak postanowiłam być.

abstracion dodano: 21 lipca 2012

obiecałam sobie, że po Twoim odejściu nie będę wybuchać płaczem kiedy z szafki wyciągnę w zapomnieniu dwie, zamiast jednej filiżanki. utrzymuję się w tym postawieniu. płaczę dopiero przy zalewaniu herbaty. jeszcze jakiś czas, i będę się wstrzymywać aż do słodzenia. jestem dzielna, tak jak postanowiłam być.

Jeśli teraz za mną tęsknisz  to musisz wiedzieć  że ja już się wyleczyłam. esperer

esperer dodano: 21 lipca 2012

Jeśli teraz za mną tęsknisz, to musisz wiedzieć, że ja już się wyleczyłam./esperer

Nawet jeśli ja wyjadę do miejsca  gdzie nikt nie zna mojego imienia  to i tak będę pamiętać tych o których chciałabym zapomnieć. esperer

esperer dodano: 21 lipca 2012

Nawet jeśli ja wyjadę do miejsca, gdzie nikt nie zna mojego imienia, to i tak będę pamiętać tych,o których chciałabym zapomnieć./esperer

Potrzebowałam Cię. Nie tak jak powietrza  bo jak widać Ciebie nie ma  a ja nadal żyję. Potrzebowałam Cię raczej do tego  żebyś nadawał temu oddychaniu sens. esperer

esperer dodano: 21 lipca 2012

Potrzebowałam Cię. Nie tak jak powietrza, bo jak widać Ciebie nie ma, a ja nadal żyję. Potrzebowałam Cię raczej do tego, żebyś nadawał temu oddychaniu sens./esperer

Zawiedliśmy te pary które brały nas za przykład. Tych którzy szeptali między sobą  że patrząc na nas zaczynają wierzyć w prawdziwe uczucia i w to  że szczęście do nich przyjdzie. Byliśmy promyczkiem nadziei dla tych którzy przestawali wierzyć  że mogą kogoś jeszcze spotkać. Spieprzyliśmy. Nie jesteśmy już wzorem do naśladowania  właściwie to nas w ogóle nie ma. Z przykładnego związku posypaliśmy się jak klocki w rękach dziecka  a na pytania innych co się z nami stało  wzruszamy obojętnie ramionami mamrocząc coś o tym  że jednak miłości nie ma  ale zawsze pozostają złudzenia którymi można się przez chwilę karmić. Zawiedliśmy ich wszystkich kochanie  najbardziej chyba samych siebie. esperer

esperer dodano: 21 lipca 2012

Zawiedliśmy te pary,które brały nas za przykład. Tych,którzy szeptali między sobą, że patrząc na nas zaczynają wierzyć w prawdziwe uczucia i w to, że szczęście do nich przyjdzie. Byliśmy promyczkiem nadziei dla tych,którzy przestawali wierzyć, że mogą kogoś jeszcze spotkać. Spieprzyliśmy. Nie jesteśmy już wzorem do naśladowania, właściwie to nas w ogóle nie ma. Z przykładnego związku posypaliśmy się jak klocki w rękach dziecka, a na pytania innych co się z nami stało, wzruszamy obojętnie ramionami mamrocząc coś o tym, że jednak miłości nie ma, ale zawsze pozostają złudzenia,którymi można się przez chwilę karmić. Zawiedliśmy ich wszystkich kochanie, najbardziej chyba samych siebie./esperer

Zerwałam z chłopakiem i przez chwilę znienawidziłam samą siebie  że jestem taka sama jak ten facet który mnie zranił. Zakończyłam związek bez żadnych skrupułów. Wypowiedziałam krótkie  to koniec   nie reagowałam na pytania o kolejną szansę czy żałosne wyznania miłosne. Stałam tylko  a potem odwróciłam się na pięcie i odeszłam nie czując nawet najmniejszego ukłucia w sercu. Przez chwilę rozumiałam JEGO  rozumiałam to  że po prostu przestał mnie kochać i musiał zniknąć  tak jak ja robiłam to teraz z innym. esperer

esperer dodano: 21 lipca 2012

Zerwałam z chłopakiem i przez chwilę znienawidziłam samą siebie, że jestem taka sama jak ten facet,który mnie zranił. Zakończyłam związek bez żadnych skrupułów. Wypowiedziałam krótkie "to koniec", nie reagowałam na pytania o kolejną szansę czy żałosne wyznania miłosne. Stałam tylko, a potem odwróciłam się na pięcie i odeszłam nie czując nawet najmniejszego ukłucia w sercu. Przez chwilę rozumiałam JEGO, rozumiałam to, że po prostu przestał mnie kochać i musiał zniknąć, tak jak ja robiłam to teraz z innym./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć