głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zagubionamarzeniami

brakuje mi tlenu   wróć bo nie mam czym oddychać .   grozisz mi xd

mamba.x3 dodano: 11 października 2011

brakuje mi tlenu , wróć bo nie mam czym oddychać . / grozisz_mi_xd

Kiedy mówię  innym razem  oznacza to kiedyś w ciągu 365 dni a nie jutro :D

mamba.x3 dodano: 10 października 2011

Kiedy mówię "innym razem" oznacza to kiedyś w ciągu 365 dni a nie jutro :D

Często mam wrażenie   że na klawiaturze powinnam mieć przycisk z napisem 'spierdalaj'   by nie marnować zbyt dużo czasu na odpisywanie niektórym osobom.

mamba.x3 dodano: 10 października 2011

Często mam wrażenie , że na klawiaturze powinnam mieć przycisk z napisem 'spierdalaj' , by nie marnować zbyt dużo czasu na odpisywanie niektórym osobom.

Trzeba się myć  a nie podlizywać.

mamba.x3 dodano: 9 października 2011

Trzeba się myć, a nie podlizywać.

Jesteś cwany ? . to ku wa przekonaj babcie   że nie jesteś głodny :D

mamba.x3 dodano: 9 października 2011

Jesteś cwany ? . to ku*wa przekonaj babcie , że nie jesteś głodny :D

Łatwiej jest powiedzieć :  Odpierdolcie się wszyscy   niż powiedzieć co nas tak na prawdę gryzie.

mamba.x3 dodano: 9 października 2011

Łatwiej jest powiedzieć : `Odpierdolcie się wszyscy`, niż powiedzieć co nas tak na prawdę gryzie.

lubię swoje łóżko  ale wolałabym być w Twoim.    wziuum

mamba.x3 dodano: 9 października 2011

lubię swoje łóżko, ale wolałabym być w Twoim. || wziuum

wieczorami zaczynamy tęsknić za przeszłością  wspominamy najmniejsze szczegóły  gesty  spojrzenia i rozmowy. przypominamy sobie ludzi  którzy obiecywali  że będą na zawsze a przeminęli bez powodu. czas tak cholernie zmienia wszystko  jeszcze rok temu cieszyłam się z tego co mam  z ludzi u których zajmowałam pierwsze miejsca w sercu  wtedy nie potrafiłam zdać sobie sprawy  że to może się zmienić  że możemy stać się dla siebie nikim. dziś? to wszystko stało się obce  nie poznaję już tych ludzi  którzy nauczyli mnie tak wiele. to tych ludzi  których wtedy mogłam nazwać przyjaciółmi dzisiaj mijam na ulicy  spoglądając sobie prosto w źrenice  szukając wyjaśnień na to  co stało się z tym wszystkim co nas łączyło

narzeczonademona dodano: 9 października 2011

wieczorami zaczynamy tęsknić za przeszłością, wspominamy najmniejsze szczegóły, gesty, spojrzenia i rozmowy. przypominamy sobie ludzi, którzy obiecywali, że będą na zawsze a przeminęli bez powodu. czas tak cholernie zmienia wszystko, jeszcze rok temu cieszyłam się z tego co mam, z ludzi u których zajmowałam pierwsze miejsca w sercu, wtedy nie potrafiłam zdać sobie sprawy, że to może się zmienić, że możemy stać się dla siebie nikim. dziś? to wszystko stało się obce, nie poznaję już tych ludzi, którzy nauczyli mnie tak wiele. to tych ludzi, których wtedy mogłam nazwać przyjaciółmi dzisiaj mijam na ulicy, spoglądając sobie prosto w źrenice, szukając wyjaśnień na to, co stało się z tym wszystkim co nas łączyło

każdego dnia zastanawiała się jak zareagowałby  gdyby pewnego dnia podeszła do niego i oznajmiła  że niczego więcej nie pragnie  że do szczęścia potrzeba jej tylko jego. co powiedziałby gdyby w środku nocy zadzwoniła  i ze łzami w oczach wyszeptała  że tęskni. codzienny brak odwagi nie pozwalał postawić następnego kroku  przybliżyć się i choć przez moment poczuć ulgę.

narzeczonademona dodano: 9 października 2011

każdego dnia zastanawiała się jak zareagowałby, gdyby pewnego dnia podeszła do niego i oznajmiła, że niczego więcej nie pragnie, że do szczęścia potrzeba jej tylko jego. co powiedziałby gdyby w środku nocy zadzwoniła, i ze łzami w oczach wyszeptała, że tęskni. codzienny brak odwagi nie pozwalał postawić następnego kroku, przybliżyć się i choć przez moment poczuć ulgę.

są takie osoby  których mimo wszystko nie potrafimy zapomnieć  o których istnieniu pamiętamy zawsze choć nie chcemy o tym mówić. nieważne  że wygasło to co było między nami  jakieś uczucie  przyjaźń czy miłość  sentyment gdzieś na dnie pozostanie do samego końca a blizny w pamięci jeszcze nie raz zostaną rozdrapane.

narzeczonademona dodano: 9 października 2011

są takie osoby, których mimo wszystko nie potrafimy zapomnieć, o których istnieniu pamiętamy zawsze choć nie chcemy o tym mówić. nieważne, że wygasło to co było między nami, jakieś uczucie, przyjaźń czy miłość, sentyment gdzieś na dnie pozostanie do samego końca a blizny w pamięci jeszcze nie raz zostaną rozdrapane.

SIEBIE MI DAJ ♥

narzeczonademona dodano: 9 października 2011

SIEBIE MI DAJ ♥

Jak cie słucham to mam ochotę odrobić matme.

mamba.x3 dodano: 9 października 2011

Jak cie słucham to mam ochotę odrobić matme.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć