głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zacierek1472

Brzuch zaczyna boleć  jak dekadę temu gdy zdanie do następnej klasy było największym z problemów

trzymajfason dodano: 28 listopada 2011

Brzuch zaczyna boleć, jak dekadę temu gdy zdanie do następnej klasy było największym z problemów

Wykorzystasz młodość  co? Obowiązkowo  rano się obudzisz nie wiadomo obok kogo.

trzymajfason dodano: 28 listopada 2011

Wykorzystasz młodość, co? Obowiązkowo, rano się obudzisz nie wiadomo obok kogo.

chciałabym tak po prostu iść z Tobą na spacer .. tak jak kiedyś  czuć się bezpiecznie z dłonią w Twojej dłoni .

colourfull dodano: 27 listopada 2011

chciałabym tak po prostu iść z Tobą na spacer .. tak jak kiedyś, czuć się bezpiecznie z dłonią w Twojej dłoni .

te czasy kiedy codziennie byłeś u mnie a moja pościel przesiąknięta była Twoim zapachem  minęły bezpowrotnie

colourfull dodano: 27 listopada 2011

te czasy kiedy codziennie byłeś u mnie a moja pościel przesiąknięta była Twoim zapachem, minęły bezpowrotnie

w tym roku ostania szansa . teksty colourfull dodał komentarz: w tym roku ostania szansa . do wpisu 27 listopada 2011
...Chce się tanio sprzedać i móc utkwić w Twoim szczęściu   Nic mi nie potrzeba zabierz mnie wszystko jedno gdzie...

beciaskarpecia dodano: 27 listopada 2011

...Chce się tanio sprzedać i móc utkwić w Twoim szczęściu Nic mi nie potrzeba zabierz mnie wszystko jedno gdzie...

Ogarniam bezsens !

beciaskarpecia dodano: 27 listopada 2011

Ogarniam bezsens !

zdecydowanie wolałabym  żeby było jak pare miesięcy temu gdzieś około 3 miesiace do tyłu. wtedy było dobrze wręcz wspaniale   a ja głupia myślałam  że to będzie ciągle.to chyba był mój najszczęśliwszy okres w życiu.trzeba zaznaczyć ze dość długi   bo to nie były pojedyncze dni to trwało tygodniie ale się skończyło. czy mi tego brakuje ? tak i to cholernie   chciałabym przeżyć to jeszcze raz   zadać więcej pytań   spędzić więcej czasu i dosłownie wykorzystać ten czas do maksimum   bo jak widać to się nie powtarza a zostają tylko wspaniałe wspomnienia wakacji  .

kokieteriaa dodano: 27 listopada 2011

zdecydowanie wolałabym, żeby było jak pare miesięcy temu gdzieś około 3 miesiace do tyłu. wtedy było dobrze wręcz wspaniale , a ja głupia myślałam, że to będzie ciągle.to chyba był mój najszczęśliwszy okres w życiu.trzeba zaznaczyć ze dość długi , bo to nie były pojedyncze dni to trwało tygodniie ale się skończyło. czy mi tego brakuje ? tak i to cholernie , chciałabym przeżyć to jeszcze raz , zadać więcej pytań , spędzić więcej czasu i dosłownie wykorzystać ten czas do maksimum , bo jak widać to się nie powtarza a zostają tylko wspaniałe wspomnienia wakacji .

pamiętasz te czasy kiedy wszedzie smigało się rowerem  gdzie każdy który chujowo hejtował był nazywany zerem  kiedy wychodziłes z domu w południe a wracałeś nad ranem  kiedy każdy był swego losu panem  jak w trudnych sytuacjach pomagaliśmy sobie nawzajem  nie dziekuj ziomek bo to nasze życiowe zwyczaje!

trzymajfason dodano: 27 listopada 2011

pamiętasz te czasy kiedy wszedzie smigało się rowerem, gdzie każdy który chujowo hejtował był nazywany zerem, kiedy wychodziłes z domu w południe a wracałeś nad ranem, kiedy każdy był swego losu panem, jak w trudnych sytuacjach pomagaliśmy sobie nawzajem, nie dziekuj ziomek bo to nasze życiowe zwyczaje!

miło jest pomyślec  że jakieś pół roku było zajebiscie  natomiast chujowo jest siąśc przed kompem czytając archiwum  i uświadamiając jak cholernie mi go brakuje.

trzymajfason dodano: 27 listopada 2011

miło jest pomyślec, że jakieś pół roku było zajebiscie, natomiast chujowo jest siąśc przed kompem czytając archiwum, i uświadamiając jak cholernie mi go brakuje.

teraz bym Cie przytuliła nic nie mówiąc .. teksty colourfull dodał komentarz: teraz bym Cie przytuliła nic nie mówiąc .. do wpisu 27 listopada 2011
dziękuję   za każdy uśmiech  za każdą chwilę spędzoną razem  za wspólnie spędzone wakacje  za nocne spacery po Jastarni   za wspólne wieczory  za każde kocham  za każde dzień dobry i dobranoc   za każde co słychać. ale przede wszystkim dziękuję za to  że jesteś  że zawsze mogę na Ciebie liczyć  za to  że mogę Cię kochać. przepraszam   za każdy popełniony błąd  za każde słowo wypowiedziane pod wpływem emocji  za każe spięcie i za każdą chwilę smutku na Twojej twarzy.  przepraszam za mój trudny charakter i za wszystkie chwile złe  które prawie wymazały te szczęśliwe. proszę. dziś mam jedno prośbę tą najważniejszą. bądź zawsze obok i nigdy nie znikaj z mojego życia.    dla colourfull..

kokieteriaa dodano: 27 listopada 2011

dziękuję - za każdy uśmiech, za każdą chwilę spędzoną razem, za wspólnie spędzone wakacje, za nocne spacery po Jastarni , za wspólne wieczory, za każde kocham, za każde dzień dobry i dobranoc , za każde co słychać. ale przede wszystkim dziękuję za to, że jesteś, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, za to, że mogę Cię kochać. przepraszam - za każdy popełniony błąd, za każde słowo wypowiedziane pod wpływem emocji, za każe spięcie i za każdą chwilę smutku na Twojej twarzy. przepraszam za mój trudny charakter i za wszystkie chwile złe, które prawie wymazały te szczęśliwe. proszę. dziś mam jedno prośbę tą najważniejszą. bądź zawsze obok i nigdy nie znikaj z mojego życia. | dla colourfull..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć