głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zaawsze_niewinna

Dziękuję  dziękuję ślicznie  bardzo mi miło. A ten wpis  to aktualnie z mojej pracy maturalnej :  teksty niekoffana dodał komentarz: Dziękuję, dziękuję ślicznie, bardzo mi miło. A ten wpis, to aktualnie z mojej pracy maturalnej :) do wpisu 11 maja 2013
A ja zrozumiałam  że ciekawe rzeczy dzieją się tylko w obecności mężczyzn. Dzięki mężczyznom życie staje się interesujące. Dzięki mężczyznom następują zdarzenia. Wszyscy to wiedzą. Mówią o tym wszystkie piosenki.

niekoffana dodano: 11 maja 2013

A ja zrozumiałam, że ciekawe rzeczy dzieją się tylko w obecności mężczyzn. Dzięki mężczyznom życie staje się interesujące. Dzięki mężczyznom następują zdarzenia. Wszyscy to wiedzą. Mówią o tym wszystkie piosenki.

Człowiek pozbawiony miłości patrzy na innych  ale nie widzi nic. Świat takiego człowieka staje się martwy  tak jak chore oczy  które straciły widzenie pewnych kolorów.

niekoffana dodano: 11 maja 2013

Człowiek pozbawiony miłości patrzy na innych, ale nie widzi nic. Świat takiego człowieka staje się martwy, tak jak chore oczy, które straciły widzenie pewnych kolorów.

Usiądź na chwilę  skup i posłuchaj opowiem Ci o tym jak bardzo przestałam Ci ufać.

niekoffana dodano: 11 maja 2013

Usiądź na chwilę, skup i posłuchaj opowiem Ci o tym jak bardzo przestałam Ci ufać.

Nigdy nie pomyślałabym  że zakocham się w Tobie z taką siłą  z jaką to zrobiłam.

niekoffana dodano: 11 maja 2013

Nigdy nie pomyślałabym, że zakocham się w Tobie z taką siłą, z jaką to zrobiłam.

Ludzie mówią  że nie lubisz jak jaram  a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi 'nara'. Ostatecznie wiem  że nic nie trwa wiecznie. Jak chcesz mnie wkurwić   robisz to skutecznie.

slodka-lala-512112 dodano: 11 maja 2013

Ludzie mówią, że nie lubisz jak jaram, a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi 'nara'. Ostatecznie wiem, że nic nie trwa wiecznie. Jak chcesz mnie wkurwić - robisz to skutecznie.

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie  utwierdź mnie w tym  że chcesz. Właśnie mnie. Całą  od stóp do głów  z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą  którą jest fakt  że mam serce. Serce  które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

slodka-lala-512112 dodano: 11 maja 2013

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

Nie odejdę  a jeśli tak  to zawrócę. Zawrócę za Tobą. Potrzebuję Cię zajebiście mocno  i zdania nie zmienię.

slodka-lala-512112 dodano: 11 maja 2013

Nie odejdę, a jeśli tak, to zawrócę. Zawrócę za Tobą. Potrzebuję Cię zajebiście mocno, i zdania nie zmienię.

najbardziej boli fakt  gdy dowiadujesz się  że wszystkie wypowiedziane słowa były jedną wielką ściemą. najgorzej dołuje to  że byłaś święcie przekonana co do jego miłości wobec ciebie  a on tak perfidnie się tobą bawił. wmawiasz sobie  że już ci przeszło  że się pozbierałaś  ale wystarczy spotkać go przypadkiem na ulicy  a wspomnienia uderzają cię z całej siły w twarz. upadasz i nie masz siły wstać  bo nie masz nikogo  komu mogłabyś naprawdę zaufać. wszystkie problemy trzymasz w sobie  twierdząc  że dasz radę  bo jesteś silna  ale to zabija cię od środka i nadejdzie dzień  kiedy upadniesz i już nie wstaniesz przykryta nawałem wspomnień.

slodka-lala-512112 dodano: 11 maja 2013

najbardziej boli fakt, gdy dowiadujesz się, że wszystkie wypowiedziane słowa były jedną wielką ściemą. najgorzej dołuje to, że byłaś święcie przekonana co do jego miłości wobec ciebie, a on tak perfidnie się tobą bawił. wmawiasz sobie, że już ci przeszło, że się pozbierałaś, ale wystarczy spotkać go przypadkiem na ulicy, a wspomnienia uderzają cię z całej siły w twarz. upadasz i nie masz siły wstać, bo nie masz nikogo, komu mogłabyś naprawdę zaufać. wszystkie problemy trzymasz w sobie, twierdząc, że dasz radę, bo jesteś silna, ale to zabija cię od środka i nadejdzie dzień, kiedy upadniesz i już nie wstaniesz przykryta nawałem wspomnień.

są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać  a potem przeprosić i znów to zrobić!

slodka-lala-512112 dodano: 11 maja 2013

są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić!

dziękuję bardzo  miło mi to słyszeć :  teksty niekoffana dodał komentarz: dziękuję bardzo, miło mi to słyszeć :) do wpisu 10 maja 2013
Ko­bieto  ko­bieto  jes­teś ot­chłanią  piekłem  ta­jem­nicą. I ten kto po­wie­dział  że cię poz­nał  jest po trzyk­roć głupcem.

niekoffana dodano: 10 maja 2013

Ko­bieto, ko­bieto, jes­teś ot­chłanią, piekłem, ta­jem­nicą. I ten kto po­wie­dział, że cię poz­nał, jest po trzyk­roć głupcem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć