głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zaaakochana

  dlaczego mrużysz oczy kiedy cię przytulam ?   bo szczęście mnie szczypie.

marteek dodano: 19 czerwca 2011

- dlaczego mrużysz oczy kiedy cię przytulam ? - bo szczęście mnie szczypie.

dziewczyny z tyłkiem jak mój  nie gadają z facetami z gębą jak twoja.

marteek dodano: 19 czerwca 2011

dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja.

przecież nie zadzwonie do ciebie  nie wyżyję się na tobie  krzycząc do słuchawki jak bardzo za tobą tęsknie i rozkazując ci wrócić i zabić tą dziwkę  bo inaczej ja zabiję ciebie  a uwierz że bardzo bym chciała.

marteek dodano: 19 czerwca 2011

przecież nie zadzwonie do ciebie, nie wyżyję się na tobie, krzycząc do słuchawki jak bardzo za tobą tęsknie i rozkazując ci wrócić i zabić tą dziwkę, bo inaczej ja zabiję ciebie, a uwierz że bardzo bym chciała.

'chyba mam trochę dość  trochę nie oddycham  trochę umieram  trochę tracę szczery uśmiech  trochę się zawiodłam'.

marteek dodano: 19 czerwca 2011

'chyba mam trochę dość, trochę nie oddycham, trochę umieram, trochę tracę szczery uśmiech, trochę się zawiodłam'.

Głupi      Głupszy      Facet.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

Głupi ---> Głupszy ---> Facet.

 Miłość to...  Miłości nie ma kurwa!

marteek dodano: 18 czerwca 2011

-Miłość to... -Miłości nie ma kurwa!

  Dobranoc   NIE BĘDZIESZ MI KURWA MÓWIŁ CO JEST DOBRE  A CO ZŁE.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

- Dobranoc - NIE BĘDZIESZ MI KURWA MÓWIŁ CO JEST DOBRE, A CO ZŁE.

  musze Ci coś powiedziec   wiem że to nie bedzie Cie interesować i w ogóle.   no mów.   i wiem że nie będzie Cie to interesować ani nic...   no mów no.   będziesz miała to pewnie w dupie i w ogole ale.....jestem głodny.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

- musze Ci coś powiedziec , wiem że to nie bedzie Cie interesować i w ogóle. - no mów. - i wiem że nie będzie Cie to interesować ani nic... - no mów no. - będziesz miała to pewnie w dupie i w ogole ale.....jestem głodny.

Ciągle powtarzał ' Kocham Cię ' . Obiecywał  że tym razem mnie nie zrani  że będzie pięknie. Taa  sranie w banie  ale ja i tak się na to nabrałam i znowu cierpię bo odwidziało mu się to wszystko po tygodniu.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

Ciągle powtarzał ' Kocham Cię ' . Obiecywał, że tym razem mnie nie zrani, że będzie pięknie. Taa, sranie w banie, ale ja i tak się na to nabrałam i znowu cierpię bo odwidziało mu się to wszystko po tygodniu.

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą  ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą, ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy.

lojalność  szmato

marteek dodano: 18 czerwca 2011

lojalność, szmato ;)

Popełniłam w życiu wiele błędów ale nigdy nie powiedziałam komuś że go kocham  Nie wierząc w to.

marteek dodano: 18 czerwca 2011

Popełniłam w życiu wiele błędów ale nigdy nie powiedziałam komuś że go kocham, Nie wierząc w to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć