głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zaaakochana

czy wiesz jak to boli? boli  kiedy zawsze patrzysz.

marteek dodano: 7 lipca 2011

czy wiesz jak to boli? boli, kiedy zawsze patrzysz.

co wieczór siadam na balkonie  oglądam gwiazdy  wyciągam telefon i czytam sms y z tamtych dni. kurwa dalej cię kocham.

marteek dodano: 7 lipca 2011

co wieczór siadam na balkonie, oglądam gwiazdy, wyciągam telefon i czytam sms-y z tamtych dni. kurwa dalej cię kocham.

gdyby mój tata wiedział ile przez Ciebie płaczę  zajebałby Cię.

marteek dodano: 7 lipca 2011

gdyby mój tata wiedział ile przez Ciebie płaczę, zajebałby Cię.

chuj ci w ryj  kij ci w dupę  zresztą ty i tak powiesz że jest super.

marteek dodano: 7 lipca 2011

chuj ci w ryj, kij ci w dupę, zresztą ty i tak powiesz że jest super.

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz. uwielbiam gdy jesteś. uwielbiam cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez ciebie. oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie. gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba. gdyby moja łza potrafiła sprawić  że będziesz szczęśliwy  płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać  nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować  nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu

smyrymyry dodano: 7 lipca 2011

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz. uwielbiam gdy jesteś. uwielbiam cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez ciebie. oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie. gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba. gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu

jakoś na razie nie mam żadnych powodów  aby myśleć inaczej. Również pozdrawiam    teksty marteek dodał komentarz: jakoś na razie nie mam żadnych powodów, aby myśleć inaczej. Również pozdrawiam (; do wpisu 6 lipca 2011
też myślisz o mnie 24h na dobę? też nie umiesz zasnąć 3 dzień z rzędu? też zużyłeś 2 wagony chusteczek przez 2 godziny? NIE  to się kurwa zamknij!

marteek dodano: 6 lipca 2011

też myślisz o mnie 24h na dobę? też nie umiesz zasnąć 3 dzień z rzędu? też zużyłeś 2 wagony chusteczek przez 2 godziny? NIE, to się kurwa zamknij!

ostatnio mam uczucie  że nie mam nikogo  że moje serce wypełnia cholerna pustka. nawet nie masz pojęcia jak mi z tym źle.

marteek dodano: 6 lipca 2011

ostatnio mam uczucie, że nie mam nikogo, że moje serce wypełnia cholerna pustka. nawet nie masz pojęcia jak mi z tym źle.

Koleżanka zna wszystkie twoje najlepsze historie . Przyjaciółka przeżyła je z tobą .

marteek dodano: 6 lipca 2011

Koleżanka zna wszystkie twoje najlepsze historie . Przyjaciółka przeżyła je z tobą .

'na zawsze' trwa czasem bardzo krótko.

marteek dodano: 6 lipca 2011

'na zawsze' trwa czasem bardzo krótko.

jestem dobrą dziewczyną  tylko ludzie mnie wkurwiają.

marteek dodano: 6 lipca 2011

jestem dobrą dziewczyną, tylko ludzie mnie wkurwiają.

mama mi mówiła  że to wszystko kiedyś minie  bo życie  to są piękne  ale tylko chwile.

marteek dodano: 6 lipca 2011

mama mi mówiła, że to wszystko kiedyś minie, bo życie, to są piękne, ale tylko chwile.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć