 |
|
Znowu tęsknie za Tobą i znowu na to pozwalasz.
|
|
 |
|
Nienawidzę jak na mnie patrzysz, ale uwielbiam to spojrzenie.
|
|
 |
|
prawo jest po to, aby wiedzieć jak działać na lewo
|
|
 |
|
Jestem czternastolatką wobec prawa. Wobec siebie jestem niczym. Jakiś tor świeczki, prawie jak pogrzeb. / książka
|
|
 |
|
standardowo muszę samotnie rozwiązywać swoje problemy. po 14 latach człowiek się przyzwyczaja.
|
|
 |
|
w afryce ponad 60 % społeczeństwa głoduje, ponad 20 % choruje na AIDS a my przejmujemy się jednym frajerem, który nie poradziłby sobie jeden dzień bez mamy. jesteśmy żałosne.
|
|
 |
|
tak sobie myślę,że gdyby nie to, że ludzie są podli, miłości nie ma, z resztą tak samo jak prawdziwej bezinteresownej przyjaźni to życie byłoby całkiem wporządku. nie uważacie?
|
|
 |
|
obojętnie czy kierujesz się sercem czy rozumem pieprz ich.
|
|
 |
|
dziękuję ludziom, którzy tworzą tak wspaniałą muzykę. o.s.t.r, chłopacy z hi fi, eldo. nie ma nic piękniejszego. rozkosz dla serca i rozumu.
|
|
 |
|
no to odpoczynek od komputera i świata zewnętrznego (pomijając szkołę) dobranoc.
|
|
 |
|
nie ma nic cenniejszego od przyjaźni. oglądanie razem filmów, rozmawianie, wygłupianie się, jedzenie popcornu i różnego rodzaju słodkości jest bezcenne.
|
|
|
|