 |
Stoję przed nim naga i pozbawiona wstydu i wiem, że jest tak dlatego, iż on mnie kocha. Nie muszę się już chować. On nic nie mówi, jedynie patrzy. Widzę jego pożądanie, wręcz uwielbienie, i coś jeszcze, siłę jego pragnienia siłę jego miłości do mnie.
|
|
 |
umiera i chce być pamiętany tu na dole, na pewno. ale czy ta chęć jest na tyle ogromna, żeby chcieć, aby ta osoba nigdy nie zapomniała, cierpiała z każdym oddechem tak, aby nie mogła i nie chciała pokochać już nigdy, nikogo?
|
|
 |
Powtarzają, że jestem silną kobietą, ale nie jestem na tyle silna by powstrzymać łzy. Więc co to za siła ?
|
|
 |
poranek, zaczęty standardowymi słowami "kurwa mać kolejny zjebany dzień", zaliczam do tych "najbardziej, najmocniej, najpiękniej" /17.01.11 - 17.08.13 TAK, KOCIE
|
|
 |
words don't come easy to me, how can I find a way to make you see I love you?
|
|
 |
wiesz, że jeśli już do ust ktoś wkłada lufę, to za zimny spust ciągną bliscy ludzie
|
|
 |
'to co kocha może go zabić, więc be careful what you wish for'
|
|
 |
szukałem ratunku wszędzie złotko, nawet ziołolecznictwo mi nie pomogło
|
|
 |
narzekam jak hipokryta na częsty brak snu. tutaj każdy chce mówić, nie już słuchać, sam sobie w kwestii stabilności nie mogę ufać..
|
|
 |
“Chciałabym, żeby ktoś w środku nocy, po pijaku napisał mi smsa, że mnie kocha.” —serio.
|
|
|
|