 |
Proszę, specjalnie dla Was kilka wpisów. Niestety, laptop ciągle zepsuty. Dziękuję za Wasze wiadomości. Niedługo będę.
|
|
 |
Co oznacza słowo przyjaźń lub określenie przyjaciel? Czy to tylko puste słowa, przyzwyczajenie, że osobę którą lubisz nazywasz przyjacielem, a łączącą was więź przyjaźnią? Na miano przyjaciela powinno się zasłużyć, a na prawdziwą przyjaźń zapracować.
|
|
 |
Czuję go wszędzie,wewnątrz i na zewnątrz. Jego dotyk jest jak niebo, słyszę swój jęk.
Chcę być tak blisko niego zawsze - teraz, zaraz umrzeć w jego ramionach.
|
|
 |
“ Nie powtarzaj mi, że to nieważne. Wierzę w każde słowo, jak w ciebie. Jesteś numerem jeden dla mnie, a ty na poważnie tego nie bierzesz. Zanim zaczniesz się wahać, zobacz gdzie jestem, daję ci wszystko. Nadal niezmiennie mogę być wszędzie, a wciąż jestem blisko. ”
|
|
 |
70% wypowiadanych słów człowieka nikogo nie obchodzi. Uwierz i ogranicz.
|
|
 |
Łączą nas wspomnienia, więc nawet jeśli nie jesteśmy już razem, nie rozmawiamy ze sobą i nie mamy ze sobą nic wspólnego, to przeszłość była nasza, a tego nie wymażesz.
|
|
 |
Może jest coś, co boisz się powiedzieć, ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne. | John Green
|
|
 |
Dlaczego czuje jakbyś tam był skoro już odszedłeś Dlaczego czuję jakby mu zależało kiedy wiem, że nie zależy.
|
|
 |
'Lepiej żebyś pił niż palił, mówi społeczeństwo o tym, że
ziele to spokój, alkohol to szaleństwo'
|
|
 |
'Daj mi dłoń, pierwsza wyciągnij rękę
Dotknij skroń, zobacz jak pulsuje serce'
|
|
 |
'Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz? Ty jesteś tam, ja
jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i chciałbym dziś mieć już
pod nogami pewny grunt, żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś,
wiedzieć już. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś. To miejsce,
ten kraj, ten kryzys, a w tym wszystkim JA I TY i chciałbym już
wiedzieć, że dobrze wiem jak mamy żyć lecz dobrze wiem, że
nie ma nic jak ja i Ty'
|
|
|
|