głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ycaycamacnijcyca

Tyle wariantów  chorób i powód życie kręci się wokół porodów i zgonów.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 października 2012

Tyle wariantów, chorób i powód życie kręci się wokół porodów i zgonów.

Tyle wariantów  chorób i powód życie kręci się wokół porodów i zgonów.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 października 2012

Tyle wariantów, chorób i powód życie kręci się wokół porodów i zgonów.

Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci  i różnisz się od reszty  więc jesteś aspołeczny.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 października 2012

Łańcuchy konsekwencji ciągniesz u nóg do śmierci i różnisz się od reszty, więc jesteś aspołeczny.

Nie jeden złamał sobie kark  po tym jak obciął prawą rękę za kogoś  za kogo nie powinien był zapewne.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 października 2012

Nie jeden złamał sobie kark, po tym jak obciął prawą rękę za kogoś, za kogo nie powinien był zapewne.

Mamy serca by kochać  uczucia by móc je ranić.

eeiiuzalezniasz dodano: 8 października 2012

Mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić.

Może być ładniejsza  może mieć blond włosy  może mieć figurę osy. Może nosić obcisłe bluzeczki  leginsy i szpileczki. Może być imprezowiczką  pić wódke z colą. Ale nigdy nie będzie dla Niego taka jak Ty. Nigdy nie będzie go tak rozśmieszać  tak się z Nim dogadywać i rozmawiać godzinami. Nigdy nie będzie wyglądała w Jego bluzie tak pięknie jak Ty. Nigdy nie zrobi mu takiej kawy jak Ty mu robiłaś  nigdy nie kupi mu takiego prezentu jak Ty. Nigdy nie będzie potrafiła sie ubrudzić dla zabawy bo szkoda będzie jej bluzki. Ona nigdy nie dorówna Tobie  a mu już nie będzie z nią tak dobrze.    emilsoon.

ihope dodano: 7 października 2012

Może być ładniejsza, może mieć blond włosy, może mieć figurę osy. Może nosić obcisłe bluzeczki, leginsy i szpileczki. Może być imprezowiczką, pić wódke z colą. Ale nigdy nie będzie dla Niego taka jak Ty. Nigdy nie będzie go tak rozśmieszać, tak się z Nim dogadywać i rozmawiać godzinami. Nigdy nie będzie wyglądała w Jego bluzie tak pięknie jak Ty. Nigdy nie zrobi mu takiej kawy jak Ty mu robiłaś, nigdy nie kupi mu takiego prezentu jak Ty. Nigdy nie będzie potrafiła sie ubrudzić dla zabawy bo szkoda będzie jej bluzki. Ona nigdy nie dorówna Tobie, a mu już nie będzie z nią tak dobrze. / emilsoon.
Autor cytatu: jachcenajamaice

wkładaj serce w to  co robisz  a gwarantuję  że uda ci się to zrobić  tak jak tego chcesz.

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

wkładaj serce w to, co robisz, a gwarantuję, że uda ci się to zrobić, tak jak tego chcesz.

Czasie  ulecz mnie  daj mi nowy czas  daj mi wiarę. Wiara jest jedna.

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

Czasie, ulecz mnie, daj mi nowy czas, daj mi wiarę. Wiara jest jedna.

Jestem znowu inna  ale kiedy nadchodzi  boli jak dawniej i nie chce odejść na zawołanie.

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

Jestem znowu inna, ale kiedy nadchodzi, boli jak dawniej i nie chce odejść na zawołanie.

mimo  że tak wiele się dzieje  dla mnie nie zmienia się nic.

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

mimo, że tak wiele się dzieje, dla mnie nie zmienia się nic.

Coraz trudniej wstrzymać się od łez. Między nami strach  między nami brud. Nie do wiary  jak łatwo zgubić sens...

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

Coraz trudniej wstrzymać się od łez. Między nami strach, między nami brud. Nie do wiary, jak łatwo zgubić sens...

Mnie nikt nie zmusza do miłości. A nawet wręcz przeciwnie  wszyscy mi ją odradzają. Ale ta miłość jest dla mnie jak nałóg. Trwam w niej dobrowolnie  nic na siłę. Zachowuję się jak narkoman  który co dzień twierdzi  że nie musi brać  ale chce  codziennie zażywając coraz to większą dawkę. Sądzi  że to on jest tego władcą  i to on decyduje  kiedy to wszystko skończy  a w rzeczywstości rządzi nim trucizna. Ale on tego nie widzi  kiedyś to zobaczy  ale będzie już za późno  żeby tak po prostu sie od tego odciąć raz na zawsze. Ze mną jest tak samo. Jestem uzależniona od miłości. A trucizną  która coraz bardziej mnie niszczy jesteś ty.

eeiiuzalezniasz dodano: 6 października 2012

Mnie nikt nie zmusza do miłości. A nawet wręcz przeciwnie, wszyscy mi ją odradzają. Ale ta miłość jest dla mnie jak nałóg. Trwam w niej dobrowolnie, nic na siłę. Zachowuję się jak narkoman, który co dzień twierdzi, że nie musi brać, ale chce, codziennie zażywając coraz to większą dawkę. Sądzi, że to on jest tego władcą, i to on decyduje, kiedy to wszystko skończy, a w rzeczywstości rządzi nim trucizna. Ale on tego nie widzi, kiedyś to zobaczy, ale będzie już za późno, żeby tak po prostu sie od tego odciąć raz na zawsze. Ze mną jest tak samo. Jestem uzależniona od miłości. A trucizną, która coraz bardziej mnie niszczy jesteś ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć