 |
Mam nadzieję że moje dzieci nie będą tak zdałnione jak Ja. ;D
|
|
 |
na Wikipedii powinni dodać opis słowa CHUJ i wkleić tam Twoje zdjęcie.
|
|
 |
Kiedy przechodzisz obok czuję się tak.. tak dziwnie. Czuję jakby coś mi po brzuchu latało.. Oczy dziwnie mi się błyszczą. Często zaczynam się jąkać, a na dodatek na policzkach mam straszne rumieńce.. Mówią, że to właśnie jest miłość..
|
|
 |
`Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.
|
|
 |
jest wiele zajebistych facetów na świecie ,ale ja chce właśnie tylko ciebie .
|
|
 |
Będę walczyć o swoje, nawet gdy przegram, będę miała satysfakcje, że próbowałam i się nie poddałam.
|
|
 |
Nienawidzę tęsknić za kimś,kogo nawet nie obchodzę.
|
|
 |
nie mogąc Cię mieć tak często przy sobie jak bym chciała zdaje sobie sprawę, że naprawdę mi zależy. zależy mi cholernie i to mnie zaczyna przerażać.
|
|
 |
Największy żal mam do ciebie o to, że kiedy wiedziałeś że zakochałam się w tobie. Nic mi nie powiedziałeś, nie powiedziałeś że nic do mnie nie czujesz.... A dawałeś mi nadzieje..Te wszystkie twoje czyny coś znaczyły.. A później okazały się fałszywe..
|
|
 |
zauważmy , że nierealne marzenia są jak mydlane bańki . piękne , duże i szybko pękają .
|
|
 |
wątpię we wszystko, jestem tylko człowiekiem.
|
|
 |
Miłość jest jedna, udawań tysiące.
|
|
|
|