głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxlolipopxx

On jeszcze przed chwilą tu był. jeszcze kilka sekund temu obiecywał  że nigdy Cię nie opuści   i nagle  pyk  nie ma Go  zniknął. i co? i trochę Ci smutno. nawet bardziej niż trochę  i w sumie nie do końca dlatego  że już Go nie ma   bardziej dlatego  że byłaś tak głupia i mu zaufałaś.   veriolla

fcuk dodano: 30 grudnia 2013

On jeszcze przed chwilą tu był. jeszcze kilka sekund temu obiecywał, że nigdy Cię nie opuści - i nagle, pyk, nie ma Go, zniknął. i co? i trochę Ci smutno. nawet bardziej niż trochę, i w sumie nie do końca dlatego, że już Go nie ma - bardziej dlatego, że byłaś tak głupia i mu zaufałaś. / veriolla

 Mam w głowie szał i w oczach strach   Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas.

tyna_ dodano: 30 grudnia 2013

"Mam w głowie szał i w oczach strach, Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas."

 Nie ma słów  które zniszczą Cię we mnie.

tyna_ dodano: 30 grudnia 2013

"Nie ma słów, które zniszczą Cię we mnie."

 Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie  nie wyblaknie. Zachowam Cię już w sercu na zawsze.. Na zawsze   jesteś dla mnie. I zostań już...

tyna_ dodano: 30 grudnia 2013

"Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie, nie wyblaknie. Zachowam Cię już w sercu na zawsze.. Na zawsze, jesteś dla mnie. I zostań już..."

Kiedy spierdolę już wszystkie opcje  kiedy już naprawdę nie będzie już dla mnie żadnych szans  w niczym  z nikim  nigdzie  wtedy  wiesz  wtedy już chciałabym tylko tak pięknie  ale naprawdę pięknie i wielkim stylu wyniszczać się  aż do końca. Tyle  nic więcej.

niecalkiemludzka dodano: 30 grudnia 2013

Kiedy spierdolę już wszystkie opcje, kiedy już naprawdę nie będzie już dla mnie żadnych szans, w niczym, z nikim, nigdzie, wtedy, wiesz, wtedy już chciałabym tylko tak pięknie, ale naprawdę pięknie i wielkim stylu wyniszczać się, aż do końca. Tyle, nic więcej.

Nawet mi nie pierdol  że zwyczajnie się pogubiłam  zagubiłam  że to normalne i każdy tak się czuje  bo gówno prawda. Nie czułam się zagubiona  dopóki wy nie zaczęliście mi wmawiać  że tak jest.

niecalkiemludzka dodano: 30 grudnia 2013

Nawet mi nie pierdol, że zwyczajnie się pogubiłam, zagubiłam, że to normalne i każdy tak się czuje, bo gówno prawda. Nie czułam się zagubiona, dopóki wy nie zaczęliście mi wmawiać, że tak jest.

To się nam kurwa wymyka spod kontroli i znów zaczyna mi się coś pierdolić w głowie  bo nie wiem już nawet  którą paczkę fajek otwieram  myśląc jaki z Ciebie pojeb i właściwie dokładnie tak samo myślę o sobie  no ale przecież  co my do chuja właściwie robimy  przecież ta nasza normalność była taka cudowna  taka rzadka  gdy wszystko wszystkim wokół się pierdoliło  my wciąż tam byliśmy  ponad tym  razem  ale nie  kurwa nie  zbyt wielkie z nas pojeby  zbyt wiele cugów razem przeżyliśmy  za bardzo kurwa nie potrafimy żyć na trzeźwo  no kurwa  przecież nie pije drugi dzień i już chce mi się wyć i tęsknie  tęsknie jak pojeb  ale nie wiem właściwie czy za Tobą  czy za osuszaniem z Tobą kolejnych butelek i seksem po pijaku  nie wiem kurwa  mówię Ci  zjebiemy to  to nadchodzi  obudzimy się w cudzych łóżkach  z cudzymi dłońmi na biodrach i nawet kurwa nie będziemy w stanie przypomnieć sobie jak to się stało i zjebiemy to  wkrótce  coś się stanie  coś pierdolnie  kurwa mać.

niecalkiemludzka dodano: 30 grudnia 2013

To się nam kurwa wymyka spod kontroli i znów zaczyna mi się coś pierdolić w głowie, bo nie wiem już nawet, którą paczkę fajek otwieram, myśląc jaki z Ciebie pojeb i właściwie dokładnie tak samo myślę o sobie, no ale przecież, co my do chuja właściwie robimy, przecież ta nasza normalność była taka cudowna, taka rzadka, gdy wszystko wszystkim wokół się pierdoliło, my wciąż tam byliśmy, ponad tym, razem, ale nie, kurwa nie, zbyt wielkie z nas pojeby, zbyt wiele cugów razem przeżyliśmy, za bardzo kurwa nie potrafimy żyć na trzeźwo, no kurwa, przecież nie pije drugi dzień i już chce mi się wyć i tęsknie, tęsknie jak pojeb, ale nie wiem właściwie czy za Tobą, czy za osuszaniem z Tobą kolejnych butelek i seksem po pijaku, nie wiem kurwa, mówię Ci, zjebiemy to, to nadchodzi, obudzimy się w cudzych łóżkach, z cudzymi dłońmi na biodrach i nawet kurwa nie będziemy w stanie przypomnieć sobie jak to się stało i zjebiemy to, wkrótce, coś się stanie, coś pierdolnie, kurwa mać.

 I napisałabym do Ciebie  ale jakoś brakuje mi słów.

jachcenajamaice dodano: 29 grudnia 2013

"I napisałabym do Ciebie, ale jakoś brakuje mi słów."

Gdybyś tylko chciał  wszystko wyglądałoby inaczej.

jachcenajamaice dodano: 29 grudnia 2013

Gdybyś tylko chciał, wszystko wyglądałoby inaczej.

Nie zawiedź mnie teraz  to już będzie za dużo.

jachcenajamaice dodano: 29 grudnia 2013

Nie zawiedź mnie teraz, to już będzie za dużo.

 To co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień  jest zarazem źródłem twoich największych radości.

jachcenajamaice dodano: 29 grudnia 2013

"To co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."

Nie zadowalaj się namiastką szczęścia  obiecuję  że znajdziesz jego pełnię.

definicjamiloscii dodano: 28 grudnia 2013

Nie zadowalaj się namiastką szczęścia, obiecuję, że znajdziesz jego pełnię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć