głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxkarcia

kiedyś Ci wykurwię za tą całą krzywdę którą mi wyrządziłeś gdy odszedłeś.

ogarnij_sieee dodano: 9 sierpnia 2012

kiedyś Ci wykurwię za tą całą krzywdę którą mi wyrządziłeś gdy odszedłeś.

    .. Za dużo myśli  za dużo miłości  za dużo wspomnień...

ogarnij_sieee dodano: 9 sierpnia 2012

` " .. Za dużo myśli, za dużo miłości, za dużo wspomnień..."

Masz coś w sobie   co nie pozwala mi Cię skreślić   choć dziś myślę o Tobie   tylko w czasie przeszłym .

ogarnij_sieee dodano: 9 sierpnia 2012

Masz coś w sobie , co nie pozwala mi Cię skreślić , choć dziś myślę o Tobie , tylko w czasie przeszłym .

pierdolić głupoty za plecami każdy umie   ale żeby mijając się na ulicy   spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko .

ogarnij_sieee dodano: 9 sierpnia 2012

pierdolić głupoty za plecami każdy umie , ale żeby mijając się na ulicy , spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko .

 Pamiętaj twoje życie jest teraz  Więc podnieś ręce i pokaż że jesteś silny  bo dasz radę   Luta

ogarnij_sieee dodano: 9 sierpnia 2012

"Pamiętaj twoje życie jest teraz, Więc podnieś ręce i pokaż że jesteś silny, bo dasz radę " Luta

każde spotkanie z Nim jest jak bajka najpiękniejsza  jak sen  z którego nigdy nie chcę się obudzić. jak marzenie  którego czekam spelnienia  każde spojrzenie czaruje mnie tak bardzo  że czuję dreszczyk szczęścia. hipnotyzuje mą duszę  każdy Jego pocałunek  słodszy niż miód  sprawia mnie najszczęśliwszą kobietą. jest mym księciem  rozpalającym me serce do czerwoności. jest po prostu CAŁYM MOIM ŚWIATEM.

zelekxmalinowy dodano: 9 sierpnia 2012

każde spotkanie z Nim jest jak bajka najpiękniejsza, jak sen, z którego nigdy nie chcę się obudzić. jak marzenie, którego czekam spelnienia, każde spojrzenie czaruje mnie tak bardzo, że czuję dreszczyk szczęścia. hipnotyzuje mą duszę, każdy Jego pocałunek, słodszy niż miód, sprawia mnie najszczęśliwszą kobietą. jest mym księciem, rozpalającym me serce do czerwoności. jest po prostu CAŁYM MOIM ŚWIATEM.

'Miałeś być tu ze mną  a to kurwa szkoda'  Bonson ♥

zelekxmalinowy dodano: 9 sierpnia 2012

'Miałeś być tu ze mną, a to kurwa szkoda'/ Bonson ♥

Nienawidzę Cię za to  że pozwoliłeś  bym cię pokochała..

ogarnij_sieee dodano: 8 sierpnia 2012

Nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś, bym cię pokochała..

Jesteś jednym z tych   przed którymi ostrzegała mnie mama.

ogarnij_sieee dodano: 8 sierpnia 2012

Jesteś jednym z tych , przed którymi ostrzegała mnie mama.

  Wszystkie moje łzy  cierpienia  ból  smutek  przekleństwa  wypity alkohol  wypalone papierosy  przepłakane i nieprzespane noce  pocięte serce   nazywam Twoim imieniem.

ogarnij_sieee dodano: 8 sierpnia 2012

` Wszystkie moje łzy, cierpienia, ból, smutek, przekleństwa, wypity alkohol, wypalone papierosy, przepłakane i nieprzespane noce, pocięte serce - nazywam Twoim imieniem.

Bądź przy mnie  kiedy nie będę ogarniać  nie będziesz musiał nic mówić  wystarczy  że usiądziesz obok  przytulisz  to będzie więcej niż słowa.

ogarnij_sieee dodano: 8 sierpnia 2012

Bądź przy mnie, kiedy nie będę ogarniać, nie będziesz musiał nic mówić, wystarczy, że usiądziesz obok, przytulisz, to będzie więcej niż słowa.

Chcę zasypiać z myślą  że obudzę się rano i będziesz istniał tylko dla mnie.

ogarnij_sieee dodano: 8 sierpnia 2012

Chcę zasypiać z myślą, że obudzę się rano i będziesz istniał tylko dla mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć