głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxchwilowaxx

ZGNIŁA DUSZA: http:  sercenigdyniezapomina.blogspot.com 2012 12 rozdzia 19.html

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2012

Znam świat co mnie struł i nie ufam ludziom z góry.

buuum dodano: 18 grudnia 2012

Znam świat co mnie struł i nie ufam ludziom z góry.

Uwielbiam takie wieczory  pełne magii  pocałunków  rozmów. Pełne Ciebie.

zakochanawnim dodano: 18 grudnia 2012

Uwielbiam takie wieczory, pełne magii, pocałunków, rozmów. Pełne Ciebie.

W tej chwili marze o wszystkim  związanym z Tobą.

zakochanawnim dodano: 18 grudnia 2012

W tej chwili marze o wszystkim, związanym z Tobą.

Chcę z Tobą być do samego końca   niezależnie od tego czy będzie dobrze czy źle.

zakochanawnim dodano: 18 grudnia 2012

Chcę z Tobą być do samego końca, niezależnie od tego czy będzie dobrze czy źle.

Musisz  czasem musisz uciec  musisz zabrać kurtkę  wyjść  musisz trzasnąć drzwiami  musisz odejść z przeszklonymi oczami. Musisz zostawić go ze wspomnieniem Ciebie jako tej słabej  kruchej istoty  która Go najbardziej potrzebuje  podobnie jak Ty masz mieć w głowie Jego obraz   z twarzą w dłoniach i krzykiem  który odbił się echem o ściany. Nie wolno Wam zostać na tych samych metrach kwadratowych  dusić się toksycznością i obrzucać się wciąż pretensjami. Musicie odetchnąć. I musicie się kurewsko źle czuć  nie móc odnaleźć spokoju i zrozumieć  że tylko przy sobie jest Wam stuprocentowo dobrze.

definicjamiloscii dodano: 18 grudnia 2012

Musisz, czasem musisz uciec, musisz zabrać kurtkę, wyjść, musisz trzasnąć drzwiami, musisz odejść z przeszklonymi oczami. Musisz zostawić go ze wspomnieniem Ciebie jako tej słabej, kruchej istoty, która Go najbardziej potrzebuje, podobnie jak Ty masz mieć w głowie Jego obraz - z twarzą w dłoniach i krzykiem, który odbił się echem o ściany. Nie wolno Wam zostać na tych samych metrach kwadratowych, dusić się toksycznością i obrzucać się wciąż pretensjami. Musicie odetchnąć. I musicie się kurewsko źle czuć, nie móc odnaleźć spokoju i zrozumieć, że tylko przy sobie jest Wam stuprocentowo dobrze.

Jesteś dla mnie tlenem.

zakochanawnim dodano: 17 grudnia 2012

Jesteś dla mnie tlenem.

Uwielbiam czuć Go w zasięgu mojego wzroku.

zakochanawnim dodano: 17 grudnia 2012

Uwielbiam czuć Go w zasięgu mojego wzroku.

Ubóstwiam jego oczy  uwielbiam jego włosy   i kocham jego serce.

zakochanawnim dodano: 17 grudnia 2012

Ubóstwiam jego oczy, uwielbiam jego włosy, i kocham jego serce.

Wypełniasz moje myśli.

zakochanawnim dodano: 17 grudnia 2012

Wypełniasz moje myśli.

Próbuje ogarniać to wszystko bez Ciebie

buuum dodano: 17 grudnia 2012

Próbuje ogarniać to wszystko bez Ciebie

najgorsze są chwilę  gdy przestajesz być silna. kiedy rozumiesz  że nie masz szans zwyciężyć  chociaż do tej pory byłaś przekonana  że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie i widzisz tych szczęśliwych ludzi patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno zdajesz sobie sprawę  że nie masz nic. gdy każdą piosenką przypomina  Ci o tym  że do niczego nie dążysz... najgorsze są chwilę kiedy wolisz umrzeć niż żyć .

buuum dodano: 17 grudnia 2012

najgorsze są chwilę, gdy przestajesz być silna. kiedy rozumiesz, że nie masz szans zwyciężyć, chociaż do tej pory byłaś przekonana, że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie i widzisz tych szczęśliwych ludzi patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno zdajesz sobie sprawę, że nie masz nic. gdy każdą piosenką przypomina, Ci o tym, że do niczego nie dążysz... najgorsze są chwilę kiedy wolisz umrzeć niż żyć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć