 |
|
`Żyje tym co mam, a jeśli tego jest niewiele, nie przejmujcie się mną, pokój z wami przyjaciele..
|
|
 |
|
`Pamiętam te chwile co serce mocniej bije..
|
|
 |
|
`Gdzieś daleko od błysków fleszy. Bit w uszach dusze leczy..
|
|
 |
|
`Chce mimo tych wszystkich szalonych dni, zamknąć ten rozdział, bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać..
|
|
 |
|
`Nieważne jak jest źle, ja nie odejdę stad. Wezmę cię za rękę i razem naprawimy to..
|
|
 |
|
`Miałaś Kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gadu to nie interesuje cię inna wiadomosc. Czekasz na jego zwykłe "cześć" lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonę. Czekasz.. Pewnie o tobie zapomniał, ale nie przejmuj się i tak powiesz że nic się nie stało. Napisałaś, chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego, bez jego słodkiego przywitania, jego przejebanego pożegnania. Zmienił status na "niedostępny", szkoda tylko że nie wie ile cię to kosztowało, nie ? Ale ty i tak łudzisz się że może na prawdę nie mógł odpisać..
|
|
 |
|
`Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija cię bez słowa ? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz bo po paru sekundach musisz odwrócić się kryjąc łzy ? Wiesz jak to jest, kiedy podczas rozmowy łamie ci się głos ? Wiesz jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy ? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu masz płacz na końcu nosa ? Wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na dostępny, a on natychmiast staje się niewidoczny ? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie ci przeszkadzał w zasypianiu ? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego ? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc ze żyjesz ? Nie wiesz ? To nie pierdol o tym, że czas leczy rany..
|
|
 |
|
`Powiedz, że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty w których brakuje ci mnie. Że są takie dni, w których oddałbyś za mnie życie i powiedz że kiedyś pokochasz mnie tak jak ja kocham ciebie..
|
|
 |
|
`Wystarczyło tylko położyć się na chwilkę, włączyć ulubioną piosenkę, zamknąć oczy. I on ukazał się mym myślom, zupełnie znikąd. Jak we śnie, który był bardzo fajny. Tylko dlaczego, gdy otworzyła swe oczy, były one pełne łez..
|
|
 |
|
`Nie jestem tą dziewczyną z gazet, telewizji czy programów jakie oglądasz. Nie jestem idealna, nie mam mego drogich ciuchów, nie chodzę w szpilkach, wybieram trampki. Lecz ja jestem realna i cała dla ciebie, marząc byś przestał być obojętny..
|
|
 |
|
"Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni,i tygodni smutku i rozczarowań. "
|
|
|
|