głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xxagatkaxx

 Dorastać to nie rozpędzać się juz do dwustu   może to prawda   on dorósł   teraz jest człowiekiem odpowiedzialnym   ma rodzinę   syna  to rzeczywiście prawda  kiedy mas zjuż dziecko nie wyciągaj już dwieście na godzine.

namalowanaksiezniczka dodano: 20 marca 2013

"Dorastać to nie rozpędzać się juz do dwustu , może to prawda , on dorósł , teraz jest człowiekiem odpowiedzialnym , ma rodzinę , syna, to rzeczywiście prawda ,kiedy mas zjuż dziecko nie wyciągaj już dwieście na godzine. "

Fack the rules.

indivisible dodano: 20 marca 2013

Fack the rules.

Myślę  że tak naprawdę nigdy nie byłam dla nikogo ideałem. Rodziców tak często zawodziłam  że miano dobrej córki straciłam w przedbiegach. Przyjaciół też potrafiłam kurewsko zranić  uwierz. Myślę  że nawet dla chłopaka nie jestem idealna  bo przecież się złoszczę  rzucam rzeczami  nie odzywam kilka dni  okładam go pięściami  a potem ze szlochem pozwalam się mu uspokajać. Na pewno nikt nigdy nie kochał mnie tak jak chciałam być kochana. Smutne.  esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 19 marca 2013

Myślę, że tak naprawdę nigdy nie byłam dla nikogo ideałem. Rodziców tak często zawodziłam, że miano dobrej córki straciłam w przedbiegach. Przyjaciół też potrafiłam kurewsko zranić, uwierz. Myślę, że nawet dla chłopaka nie jestem idealna, bo przecież się złoszczę, rzucam rzeczami, nie odzywam kilka dni, okładam go pięściami, a potem ze szlochem pozwalam się mu uspokajać. Na pewno nikt nigdy nie kochał mnie tak jak chciałam być kochana. Smutne. /esperer

Nie rozszyfrujesz treści moich słów tak długo jak nie wyrwiesz się spod presji ludzi i tego co mówią.

indivisible dodano: 18 marca 2013

Nie rozszyfrujesz treści moich słów tak długo jak nie wyrwiesz się spod presji ludzi i tego co mówią.

kurwa.

indivisible dodano: 18 marca 2013

kurwa.

Mam w głowie ciężki horror wymieszany z porno!

indivisible dodano: 18 marca 2013

Mam w głowie ciężki horror wymieszany z porno!

Nie zależy mi na tym  by zostać najbogatszym człowiekiem na cmentarzu.

indivisible dodano: 18 marca 2013

Nie zależy mi na tym, by zostać najbogatszym człowiekiem na cmentarzu.

uzależnia myśli milion.

indivisible dodano: 18 marca 2013

uzależnia myśli milion.

i szepcze do mnie delikatnie: chodź i zabaw się

indivisible dodano: 17 marca 2013

i szepcze do mnie delikatnie:"chodź i zabaw się"

Jestem saperem  jeśli biegnę rób to samo.

indivisible dodano: 17 marca 2013

Jestem saperem, jeśli biegnę rób to samo.

Nie wiem Cię.

indivisible dodano: 17 marca 2013

Nie wiem Cię.

akceptujemy miłość  na jaką zasługujemy

zozolandia dodano: 17 marca 2013

akceptujemy miłość, na jaką zasługujemy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć