głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xszopenrapudziwko

I owszem  mogę wszystko. Mogę jej wyjebać  mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem. Ale nie potrzebuje tej satysfakcji.

luli02 dodano: 9 luty 2013

I owszem, mogę wszystko. Mogę jej wyjebać, mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem. Ale nie potrzebuje tej satysfakcji.

Dobra impreza to taka  na której nie masz czasu poprawić makijażu

luli02 dodano: 9 luty 2013

Dobra impreza to taka, na której nie masz czasu poprawić makijażu

Dążyła do perfekcji . Liczyła na to   że któregoś dnia On powie do swoich kolegów   Ona jest idealna  .

luli02 dodano: 9 luty 2013

Dążyła do perfekcji . Liczyła na to , że któregoś dnia On powie do swoich kolegów " Ona jest idealna ".

tak naprawdę nigdy nie był blisko  nigdy mnie nie przytulił ani nawet nie dotknął brzegiem dłoni  nie widział jak dzięki Niemu się uśmiecham  nigdy nie widział jak płaczę  czy też jak się śmieję  nie słyszał mojego głosu. a pomimo to  sercu był bliższy bardziej niż lewe płuco  On był częścią tego serca  tą znacznie ważniejszą dającą najwięcej  tym głupim kawałkiem mięsa  które jeszcze wczoraj dawało życie  a dziś? dziś jest już martwe.

magical_fate dodano: 8 luty 2013

tak naprawdę nigdy nie był blisko, nigdy mnie nie przytulił ani nawet nie dotknął brzegiem dłoni, nie widział jak dzięki Niemu się uśmiecham, nigdy nie widział jak płaczę, czy też jak się śmieję, nie słyszał mojego głosu. a pomimo to, sercu był bliższy bardziej niż lewe płuco, On był częścią tego serca, tą znacznie ważniejszą dającą najwięcej, tym głupim kawałkiem mięsa, które jeszcze wczoraj dawało życie, a dziś? dziś jest już martwe.

Nie chcę  żebyś kochał kogoś innego niż mnie.

magical_fate dodano: 8 luty 2013

Nie chcę, żebyś kochał kogoś innego niż mnie.
Autor cytatu: whistle

Miłość jest grą.Kto pierwszy powie kocham   ten przegrywa.

magical_fate dodano: 8 luty 2013

Miłość jest grą.Kto pierwszy powie`kocham` ,ten przegrywa.

Oznaką szczęścia nie będzie dla mnie czterolistna koniczyna. tylko świadomość  że będziesz już zawsze .

magical_fate dodano: 8 luty 2013

Oznaką szczęścia nie będzie dla mnie czterolistna koniczyna. tylko świadomość, że będziesz już zawsze .

“Nie lubię  kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję. Nie lubię płakać  kiedy widzę Twoje zdjęcia. Nie lubię w sobie tego całego sentymentu  który owe łzy mi wyciska. Nie lubię  kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze  bo inaczej już nie mogę...”

magical_fate dodano: 8 luty 2013

“Nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję. Nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia. Nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska. Nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę...”

Milczenie  którego tak na prawde miało nie być

magical_fate dodano: 8 luty 2013

Milczenie, którego tak na prawde miało nie być -,-

siemasz  jak się miewasz  m jak melanż

cociebolikurwo dodano: 8 luty 2013

siemasz, jak się miewasz, m jak melanż

I ten sentyment do tych pojebanych spraw  do tych chorych ludzi

magical_fate dodano: 8 luty 2013

I ten sentyment do tych pojebanych spraw, do tych chorych ludzi

Będziesz jeszcze pragnął  żeby ona była mną ..

magical_fate dodano: 8 luty 2013

Będziesz jeszcze pragnął, żeby ona była mną ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć