głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xsziszi

“ Naprawdę nie chcę o tym mówić  powiedział.  Gdyby to było możliwe chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego o czym chce się zapomnieć.”

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 19:27

“- Naprawdę nie chcę o tym mówić - powiedział. - Gdyby to było możliwe, chciałbym całkowicie o tym zapomnieć. Ale oczywiście nie mogę. Za nic nie da się zapomnieć tego, o czym chce się zapomnieć.”

 Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 19:03

"Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem, całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię."

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania przez delikatne dotknięcie czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość która nie ogranicza nie rości sobie praw do posiadania daje wolność szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 19:02

'Delikatnie i czule możesz się obchodzić z człowiekiem tylko wtedy, gdy go pokochasz. Wtedy nie będziesz wdzierać się do jego duszy, brutalnie go krytykować albo boleśnie ranić. Nie będziesz go zmuszał, żeby zdradzał wszystkie swoje tajemnice. Zbliżysz się do niego w sposób czuły i ostrożny. Twoja rozmowa i obchodzenie się z kimś drugim mogą być delikatne. W takiej czułej atmosferze, gdy ten drugi czuje się szanowany i cenny, odkrywa własną piękność. Czułość wyraża się także przez czułe zachowania, przez delikatne dotknięcie, czułe pogłaskanie albo czuły pocałunek. W takiej czułości przepływa między ludźmi miłość, która nie ogranicza, nie rości sobie praw do posiadania, daje wolność, szanuje tajemnicę drugiego człowieka.'

 Niektórzy staną Ci na palec i gorąco za to przepraszają. Inni podepczą Ci serce i nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:48

"Niektórzy staną Ci na palec i gorąco za to przepraszają. Inni podepczą Ci serce i nawet nie zdają sobie z tego sprawy."

A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie się pośmieją i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:47

A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie się pośmieją i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności.

Jestem zmęczony rozmowami które prowadzą donikąd. Moje serce staje się smutne gdy przypominam sobie wszystkie dobre słowa i złamane obietnice. Zbyt wiele było rozmów prowadzonych przez ludzi którzy nie mieli prawa ich przeprowadzać.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:46

Jestem zmęczony rozmowami, które prowadzą donikąd. Moje serce staje się smutne, gdy przypominam sobie wszystkie dobre słowa i złamane obietnice. Zbyt wiele było rozmów prowadzonych przez ludzi, którzy nie mieli prawa ich przeprowadzać.

 Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy kim zawsze byliśmy w oczach ludzi których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy jaką wartość miały te wszystkie słowa czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się że wszystko co było dla nas tak cholernie ważne było niczym.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:35

"Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było dla nas tak cholernie ważne, było niczym."

I może to paradoks  ale bardzo mało jest ludzi  którzy zdają sobie sprawę  że już zaczęli żyć.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:33

I może to paradoks, ale bardzo mało jest ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że już zaczęli żyć.

Nie można znaleźć spokoju unikając życia.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 18:15

Nie można znaleźć spokoju, unikając życia.

“Minęło wiele miesiecy ale mnie nic nie minęło.”

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

“Minęło wiele miesiecy, ale mnie nic nie minęło.”

“Ludzie w większości przekonani są że potrzebujemy wsparcia gdy jesteśmy smutni jednak moim zdaniem jedynym sposobem na poradzenie sobie ze smutkiem jest zmierzenie się z jego źródłem.”

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

“Ludzie w większości przekonani są, że potrzebujemy wsparcia, gdy jesteśmy smutni, jednak moim zdaniem, jedynym sposobem na poradzenie sobie ze smutkiem jest zmierzenie się z jego źródłem.”

 Uśmiechnął się wyrozumiale  więcej niż wyrozumiale. Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów dających pewność i otuchę na zawsze uśmiech który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował  albo zdawał się obejmować na moment  calusieńki nieskończony świat a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia ile ci było potrzeba i tyle wiary w ciebie ile sam chciałbyś mieć ... .

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

"Uśmiechnął się wyrozumiale - więcej niż wyrozumiale. Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć (...)."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV