głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xsziszi

 Moim celem jest stworzenie życia od którego nie będę potrzebował wakacji.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 15:28

"Moim celem jest stworzenie życia, od którego nie będę potrzebował wakacji."

 Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to aby jeszcze lepsze mogły powstać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 13:02

"Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to, byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać."

Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś kto widzi to co ty słyszy to co ty nie postradasz zmysłów.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 13:01

Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.

 W życiu warto mieć odwagę:  Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola gdy pada deszcz warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu warto śmiać się na ulicy bez powodu warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki warto marzyć warto zgubić się w obcym mieście warto poznać nowych ludzi i zapomnieć o starych znajomych warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą pesymistą optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać warto pójść na samotny spacer warto zapalić znicz na opuszczonym grobie.  Warto żyć i nie pytać dlaczego.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:59

"W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego."

Żyjemy w skażonym świecie ... dlatego jeśli widzisz coś pięknego czujesz prawdziwe wzruszenie spotykasz dobrego człowieka  bierz to. Oglądaj dotykaj słuchaj. Choćby kwadrans choćby jeden błysk światła choćby jedna rozmowa.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:59

Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie, spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa.

 Przestań dźwigać to czego już nie potrzebujesz: w kieszeniach w myślach w sercu.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:58

"Przestań dźwigać to czego już nie potrzebujesz: w kieszeniach, w myślach, w sercu."

Odchodziłam od wielu ludzi wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie żeby przestać uciekać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:56

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

 Bardzo chcę wrócić. Do Ciebie. Aby dokończyć naszą rozmowę. I rozpocząć wiele innych.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:53

"Bardzo chcę wrócić. Do Ciebie. Aby dokończyć naszą rozmowę. I rozpocząć wiele innych."

 Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną do której będzie wracać się przez lata nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci którym zawdzięcza się choć jeden wers są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś dzięki czemu jesteśmy tacy jacy jesteśmy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:52

"Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy."

 Jeżeli on nie ma sił ty musisz stać się jego siłą bo na tym właśnie polega miłość.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:51

"Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość."

 Nie chciałam aby myślał że jestem najpiękniejszą najwspanialszą najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru nie hipnozy czy zapatrzenia.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:51

"Nie chciałam, aby myślał, że jestem najpiękniejszą, najwspanialszą, najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam, by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego, lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru, nie hipnozy czy zapatrzenia."

 Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:50

"Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego, czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV