głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xslodkafaantazjax

Wiesz o jakie to uczucie kiedy uświadamiasz sobie  że byłaś dla niego nikim?

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Wiesz o jakie to uczucie kiedy uświadamiasz sobie, że byłaś dla niego nikim?

Gdybyś wiedział jak często o tobie myślę  stwierdziłbyś że mam chorobę psychiczną.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Gdybyś wiedział jak często o tobie myślę, stwierdziłbyś że mam chorobę psychiczną.

 on kochał piwo  ona raczej wódkę. On przejmował się chwilą  ona raczej jutrem

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

"on kochał piwo, ona raczej wódkę. On przejmował się chwilą, ona raczej jutrem"

Nie pytaj o mnie  nie chcesz wiedzieć co u mnie.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Nie pytaj o mnie, nie chcesz wiedzieć co u mnie.

Wolałabym kłamać   że jesteś mi obojętny. Bo ludzie na których mi zależy odchodzą najszybciej.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Wolałabym kłamać , że jesteś mi obojętny. Bo ludzie na których mi zależy odchodzą najszybciej.

Maybe I love you  maybe I do  Maybe this feeling inside me is true  And if I love you  and if I do  Then maybe baby maybe you love me too

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Maybe I love you, maybe I do Maybe this feeling inside me is true And if I love you, and if I do Then maybe baby maybe you love me too

są dni  które proszą się o dłuższą drogę do domu.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

są dni, które proszą się o dłuższą drogę do domu.

Wiem  że bywam trudna ale właśnie to sprawia  że dwa razy bardziej doceniam tych którzy są zawsze przy mnie.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Wiem, że bywam trudna,ale właśnie to sprawia, że dwa razy bardziej doceniam tych którzy są zawsze przy mnie.

Straciłam mnóstwo czasu udając  że mi nie zależy  bo nie chciałam się tak czuć. To boli. Ale kocham Cię  kocham Cię do szaleństwa  nie ważne  jeśli jest za późno to i tak ci to mówię.

natalovvaa dodano: 31 sierpnia 2012

Straciłam mnóstwo czasu udając, że mi nie zależy, bo nie chciałam się tak czuć. To boli. Ale kocham Cię, kocham Cię do szaleństwa, nie ważne jeśli jest za późno to i tak ci to mówię.

Czas zastanowić się nad tym  co skrywały w sobie te oczy  które spotkały się z moimi. Moimi! ..

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Czas zastanowić się nad tym, co skrywały w sobie te oczy, które spotkały się z moimi. Moimi! ..

Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś  co jest o wiele bliżej  prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego  że wraz ze zmniejszoną liczbą kursów autobusowych wzrosło prawdopodobieństwo spotkania go w jakże wspaniałym środku komunikacji miejskiej? ..

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś, co jest o wiele bliżej, prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego, że wraz ze zmniejszoną liczbą kursów autobusowych wzrosło prawdopodobieństwo spotkania go w jakże wspaniałym środku komunikacji miejskiej? ..

Kiedy jesteś w mieście  które odwiedzasz raz na 3 miesiące  a czasem nawet i na pół roku  albo rzadziej  JEGO mieście  idąc chodnikiem i obserwując otaczające Cię wokół budynki  przystanki  rzeki  drzewa... wszystko  jesteś przekonana  że on zna to na pamięć  że codziennie widzi to samo  to wszystko  co dla Ciebie jest niezwykłe  inne  magiczne  dla niego jest zwyczajne. Myślisz  że chciałabyś mu pokazać to wszystko  co dla ciebie jest zwyczajne  ale tak się nie stanie i to cię uwiera  boli. Musisz się z tym pogodzić  jak z wieloma innymi rzeczami..

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Kiedy jesteś w mieście, które odwiedzasz raz na 3 miesiące, a czasem nawet i na pół roku, albo rzadziej, JEGO mieście, idąc chodnikiem i obserwując otaczające Cię wokół budynki, przystanki, rzeki, drzewa... wszystko, jesteś przekonana, że on zna to na pamięć, że codziennie widzi to samo, to wszystko, co dla Ciebie jest niezwykłe, inne, magiczne, dla niego jest zwyczajne. Myślisz, że chciałabyś mu pokazać to wszystko, co dla ciebie jest zwyczajne, ale tak się nie stanie i to cię uwiera, boli. Musisz się z tym pogodzić, jak z wieloma innymi rzeczami..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć