głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xoxo_143

. kuś mnie wzrokiem wciągasz jak poker   czekasz na moją reakcję zamawiam drina   barman black johnny walker   popijam łychę z lodem i wracam do gry z powrotem .   BuczeR .

dzyndzelek dodano: 10 luty 2012

. kuś mnie wzrokiem wciągasz jak poker , czekasz na moją reakcję zamawiam drina , barman black johnny walker , popijam łychę z lodem i wracam do gry z powrotem . | BuczeR .

. uśmiecha sie i ma ten dołek w policzku   który tak bardzo lubię i kurwa mać jest śliczny   Pezet ♥

dzyndzelek dodano: 10 luty 2012

. uśmiecha sie i ma ten dołek w policzku , który tak bardzo lubię i kurwa mać jest śliczny | Pezet ♥

i nie mów   że każdy facet to dupek   są wyjątki .

onajestkurwa dodano: 10 luty 2012

i nie mów , że każdy facet to dupek - są wyjątki .
Autor cytatu: proelosiak

tutaj żeby żyć  musisz trzymać się zasad  stawiać kolejne kroki z głową uniesioną ku górze  tylko nocami samotnie w poduszce zatapiasz kolejne łzy  nigdy przy innych. nawet lekkie zawahanie się  tutaj grozi śmiercią  to tutaj nie Ty decydujesz o tym jak żyjesz  a żyjesz tak  jakby dzisiejszy dzień  miałby być Twoim ostatnim.   endoftime.

endoftime dodano: 10 luty 2012

tutaj żeby żyć, musisz trzymać się zasad, stawiać kolejne kroki z głową uniesioną ku górze, tylko nocami samotnie w poduszce zatapiasz kolejne łzy, nigdy przy innych. nawet lekkie zawahanie się, tutaj grozi śmiercią, to tutaj nie Ty decydujesz o tym jak żyjesz, a żyjesz tak, jakby dzisiejszy dzień, miałby być Twoim ostatnim. / endoftime.

SZLACHTA MA FERIE !

mamba.x3 dodano: 10 luty 2012

SZLACHTA MA FERIE !

Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy:    Nie ruszać się  to jest napad!  Jakiś pasażer z ulgą:    Kurwa  aleś mnie pan wystraszył już myślałem  że to kanary.

kurde_mac dodano: 10 luty 2012

Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy: - Nie ruszać się, to jest napad! Jakiś pasażer z ulgą: - Kurwa, aleś mnie pan wystraszył już myślałem, że to kanary.

Świętokrzyskie :P teksty choohe dodał komentarz: Świętokrzyskie :P do wpisu 10 luty 2012
FERIE ♥

kurde_mac dodano: 10 luty 2012

FERIE ♥

bo przecież nic nie trwa wiecznie  nie?

redsoxpugie dodano: 10 luty 2012

bo przecież nic nie trwa wiecznie, nie?

amfetaminowa siostra i ja.

redsoxpugie dodano: 10 luty 2012

amfetaminowa siostra i ja.

tak    teksty redsoxpugie dodał komentarz: tak ;) do wpisu 10 luty 2012
  nie musisz nic   więc nie szanuj ludzi   pokaż jaki jesteś skurwiel i że masz życiowy luzik ..

onajestkurwa dodano: 10 luty 2012

, nie musisz nic , więc nie szanuj ludzi , pokaż jaki jesteś skurwiel i że masz życiowy luzik ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć