głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xopjonaxopowalona

   a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije   nie umiesz złapać oddechu  trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?   uczucie  gdy widzisz ukochaną osobę ..   dokładnie .

kocham_piotrkaxp dodano: 5 kwietnia 2012

"- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije , nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ? - uczucie, gdy widzisz ukochaną osobę .. - dokładnie ."

Chciałabym usiąść sobie spokojnie i powiedzieć w końcu  że jest kurwa dobrze !!

kocham_piotrkaxp dodano: 5 kwietnia 2012

Chciałabym usiąść sobie spokojnie i powiedzieć w końcu, że jest kurwa dobrze !!

I Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy  jak bardzo Go kocham  więc kurwa nie mów  że tak nie jest.

kocham_piotrkaxp dodano: 5 kwietnia 2012

I Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo Go kocham, więc kurwa nie mów, że tak nie jest.

 Wzięła garść tabletek bo to nic nie boli  Połykając wszystkie zasnęła powoli  Chce być aniołem umierając śniła  Rozłożyła skrzydła oczy otworzyła  Lecz zobaczyć Boga nie było jej dane  Rzekł ojciec moje dziecko jest odratowane   Łzy

kocham_piotrkaxp dodano: 5 kwietnia 2012

"Wzięła garść tabletek bo to nic nie boli Połykając wszystkie zasnęła powoli Chce być aniołem umierając śniła Rozłożyła skrzydła oczy otworzyła Lecz zobaczyć Boga nie było jej dane Rzekł ojciec moje dziecko jest odratowane " Łzy

Pierdolę to  że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej  brakuję mi twojego dotyku  a każda samotna sekunda doprowadza mnie do szału. I wiem  że teraz pewnie po głowie chodzi ci inna  ale kurwa  przypomnij sobie mnie.

24h dodano: 4 kwietnia 2012

Pierdolę to, że zabrzmię jak jakaś desperatka. Potrzebuję cię tu i teraz do cholery jasnej, brakuję mi twojego dotyku, a każda samotna sekunda doprowadza mnie do szału. I wiem, że teraz pewnie po głowie chodzi ci inna, ale kurwa, przypomnij sobie mnie.

od pewnego czasu wśród innych   nie szukam już ideałów  bo wiesz   przy Nim one  po prostu przestają się liczyć   tracą na wartości   w tej chwili i za każdym następnym razem   On jest ponad tym co idealne.

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

od pewnego czasu wśród innych , nie szukam już ideałów, bo wiesz , przy Nim one, po prostu przestają się liczyć , tracą na wartości , w tej chwili i za każdym następnym razem , On jest ponad tym co idealne.

aż pewnego dnia powiem sobie skromnie   wszystko czego chciałam dzisiaj już należy do mnie

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

aż pewnego dnia powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam dzisiaj już należy do mnie

Chcę Cię kochać. Doceń to. Naprawdę  chcę kochać kogoś pierwszy raz tak mocno...    fchuj

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

Chcę Cię kochać. Doceń to. Naprawdę, chcę kochać kogoś pierwszy raz tak mocno... // fchuj

  Ale dlaczego on? Jest tysiące innych.   Wiesz  pierwiastków w powietrzu też jest wiele  ale gdyby nie tlen…

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

- Ale dlaczego on? Jest tysiące innych. - Wiesz, pierwiastków w powietrzu też jest wiele, ale gdyby nie tlen…

Dwie rzeczy mogę powiedzieć z ręką na sercu. Pierwsza   że Go kocham   druga   że nie powinnam..

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

Dwie rzeczy mogę powiedzieć z ręką na sercu. Pierwsza - że Go kocham , druga - że nie powinnam..

podobno pocałunki podnoszą odporność   wiesz ? to ja będę twoim Actimelem  D

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

podobno pocałunki podnoszą odporność , wiesz ? to ja będę twoim Actimelem ;D

Z nim obeszłabym świat wzdłuż i wszerz. Bo w końcu nie ważne gdzie  ważne z kim.   czekoladoweoko ♥

kocham_piotrkaxp dodano: 4 kwietnia 2012

Z nim obeszłabym świat wzdłuż i wszerz. Bo w końcu nie ważne gdzie, ważne z kim. / czekoladoweoko ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć