głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xliveyourdreamsx

Zależy ci najbardziej na tej osobie  o której pomyślisz  że chciałbyś się do niej przytulić po ciężkim i wyczerpującym dniu  szczęśliwych chwilach i najgorszych koszmarach.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

Zależy ci najbardziej na tej osobie, o której pomyślisz, że chciałbyś się do niej przytulić po ciężkim i wyczerpującym dniu, szczęśliwych chwilach i najgorszych koszmarach.

kocham Go zbyt mocno   by przestać.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

kocham Go zbyt mocno , by przestać.

Kiedyś zamieszkamy razem  skończę szkołę  znajdę pracę  przygarniemy kota  dostanę Nobla. Później umrę  a na łożu śmierci powiem Ci:  nie żałuję  bo życie z Tobą  było lepsze niż budyń czekoladowy .

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

Kiedyś zamieszkamy razem, skończę szkołę, znajdę pracę, przygarniemy kota, dostanę Nobla. Później umrę, a na łożu śmierci powiem Ci: "nie żałuję, bo życie z Tobą, było lepsze niż budyń czekoladowy".

 poszłabym z Tobą nawet na koniec świata.   i nie bałabyś się tak zostawić wszystkiego?    wszystko miałabym przy sobie.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

-poszłabym z Tobą nawet na koniec świata. -i nie bałabyś się tak zostawić wszystkiego? -wszystko miałabym przy sobie.

Trzech rzeczy potrzebuję do życia: słońce  księżyc i Ty. Słońce za dnia  księżyc nocą  a Ciebie na zawsze.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

Trzech rzeczy potrzebuję do życia: słońce, księżyc i Ty. Słońce za dnia, księżyc nocą, a Ciebie na zawsze.

Zawsze będziesz mój  bo nigdy nie zabronisz mi marzyć.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

Zawsze będziesz mój, bo nigdy nie zabronisz mi marzyć.

tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. wyliczyć  ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. udowodnić Ci  że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie takie też mam.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2012

tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie takie też mam.

W moim życiu ostatnio zbyt wiele się dzieje.Śmierć dziadka nałóg i dzisiejsza wyprowadzka brata moja matura i pojawienie się Jego robi kompletny chaos.Z jednej strony się układa lecz z drugiej wszystko się pieprzy.Płacz w niczym nie pomaga nawet nie przynosi ulgi po prostu łzy lecą ciurkiem nocą tak by rano nałożyć nową i świeżą maskę i pokazać się światu jako szczęśliwa maturzystka.Jest jeszcze On.Ten który pozwala mi choć na chwilę zapomnieć o rodzinnych problemach kompletnie nieświadomy tego co dzieje sie za drzwiami mego mieszkania.Udaje. Od rana do nocy każdego dnia przed każdym..Nie jestem szczęsliwa  choć przy nim powinnam. Dba o mnie jak żaden były facet w moim życiu lecz boję sie..Boję się że spieprze tak jak wszystko do tej pory..Ponieważ Go nie kocham lecz wierzę  że miłość przyjdzie z czasem..Jeśli to tylko możliwe..    pozorna

pozorna dodano: 23 kwietnia 2012

W moim życiu ostatnio zbyt wiele się dzieje.Śmierć dziadka,nałóg i dzisiejsza wyprowadzka brata,moja matura i pojawienie się Jego robi kompletny chaos.Z jednej strony się układa lecz z drugiej wszystko się pieprzy.Płacz w niczym nie pomaga,nawet nie przynosi ulgi,po prostu łzy lecą ciurkiem nocą,tak by rano nałożyć nową i świeżą maskę i pokazać się światu jako szczęśliwa maturzystka.Jest jeszcze On.Ten który pozwala mi choć na chwilę zapomnieć o rodzinnych problemach kompletnie nieświadomy tego co dzieje sie za drzwiami mego mieszkania.Udaje. Od rana do nocy,każdego dnia,przed każdym..Nie jestem szczęsliwa, choć przy nim powinnam. Dba o mnie jak żaden były facet w moim życiu,lecz boję sie..Boję się,że spieprze tak jak wszystko do tej pory..Ponieważ Go nie kocham,lecz wierzę, że miłość przyjdzie z czasem..Jeśli to tylko możliwe.. || pozorna

Zapomniałam przy nim  jak to jest oddychać. był oceanem w którym chciałam tonąć.    eeiiuzalezniasz

zakochanawnim dodano: 23 kwietnia 2012

Zapomniałam przy nim, jak to jest oddychać. był oceanem w którym chciałam tonąć. //eeiiuzalezniasz

Jeśli będzie Ci zależało to znajdziesz do mnie drogę  nawet przez piekło.

zakochanawnim dodano: 21 kwietnia 2012

Jeśli będzie Ci zależało to znajdziesz do mnie drogę, nawet przez piekło.

Uwielbiam te dni. Zwykłe dni z kimś niezwykłym.

zakochanawnim dodano: 21 kwietnia 2012

Uwielbiam te dni. Zwykłe dni z kimś niezwykłym.

Tak wiele rąk na świecie a ja chcę trzymać tylko twoją.

zakochanawnim dodano: 21 kwietnia 2012

Tak wiele rąk na świecie a ja chcę trzymać tylko twoją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć