 |
|
Twoja obecność - warunkiem mojego szczęścia ...
|
|
 |
|
ej kochanie , ona jest kurwą , co z tego że ładniutką? Kocha Ciebie , kocha jego , kocha KRÓTKO!
|
|
 |
|
Wystarczy spojrzeć w te oczy, zanurzyć na dłużej ,
i widzieć tylko Tą jedyną i myśleć o Niej jak o cudzie ... / Tłoku & Jula-Nadal kocham.
|
|
 |
|
najgorsza jest walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz
|
|
 |
|
Bo przecież liczy się wnętrze! Masz zajebistą wątrobe i takie seksowne lewe płuco . ♥
|
|
 |
|
Jeśli ciągle jesteś singlem , to znaczy że Bóg patrzy na Ciebie i mówi : '' A tego człowieka zachowam , dla kogoś wyjątkowego . '' / demotywatory .
|
|
 |
|
Dla Ciebie zrobię wszystko. Polecę w kosmos, zbiorę gwiezdny pył. Zbliżę ziemię do słońca, zerwę gwiazdę z nieba. Wyląduję na księżycu, zmienię prawo grawitacji, Popatrzę na ziemię i pomyślę o Tobie.. I tylko jednej rzeczy dla Ciebie nie zrobię - nigdy nie przestanę Cię kochać!
|
|
 |
|
Krople deszczu delikatnie spływały po szybach jej malutkiego pokoju. Uderzały o parapet tak mocno, że słyszała je nawet przez włożone w uszy słuchawki. Wybijały rytm lecącej właśnie piosenki. Zakłócały plączące się w jej głowie myśli... Myśli związane z tym Panem o nieziemskich oczach. / ciamciaa ♥
|
|
 |
|
na odległość uczą kochać się
|
|
 |
|
Prawdziwa miłość jest raną. I tylko tak ją można odnaleźć w sobie, gdy czyjś ból boli człowieka jako jego ból.
|
|
 |
|
tak naprawdę to dla kobiety nie liczą się słowa . ważniejsze są gesty i uczucia ;*
|
|
|
|