głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xdkasiaxd

Love love love  mamo  jak najbardziej pasują mi te wyjazdy co dwa tygodnie w wakacje  Łódź  Gdańsk  Wrocław i mecze Ligi Światowej podczas nich c:

definicjamiloscii dodano: 20 stycznia 2013

Love love love, mamo, jak najbardziej pasują mi te wyjazdy co dwa tygodnie w wakacje, Łódź, Gdańsk, Wrocław i mecze Ligi Światowej podczas nich c:

jest moją aortą   główną tętnicą życia.  happylove

dr.oliwka1993 dodano: 20 stycznia 2013

jest moją aortą - główną tętnicą życia. /happylove

http:  flaker.pl mrsgrey

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

Kiedy przestaje ci zależeć  dostajesz wszystko.

kwiat_kalafiora dodano: 20 stycznia 2013

Kiedy przestaje ci zależeć, dostajesz wszystko.

za mało mam Ciebie  a innych tak często dość.

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

za mało mam Ciebie, a innych tak często dość.

szczery uśmiech bliskiej osoby dobry na wszystko

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

szczery uśmiech bliskiej osoby dobry na wszystko

Możesz się rozgniewać na Boga. On to wytrzyma.

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

Możesz się rozgniewać na Boga. On to wytrzyma.
Autor cytatu: niekoffana

„Ślubuję  że będę strzegł naszego związku i ciebie – szepcze. – Obiecuję ci miłość i wierność  w dobrych chwilach i złych  w zdrowiu i chorobie  bez względu na to  dokąd nas los zawiedzie. Że będę cię chronił  szanował i obdarzał zaufaniem. Dzielił twe radości i smutki i niósł pociechę  gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuję miłować cię  stać na straży twych nadziei i marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko  co należy do mnie  jest teraz twoje. Oddaję ci siebie  swą duszę i miłość  od teraz aż do końca naszych dni.”

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

„Ślubuję, że będę strzegł naszego związku i ciebie – szepcze. – Obiecuję ci miłość i wierność, w dobrych chwilach i złych, w zdrowiu i chorobie, bez względu na to, dokąd nas los zawiedzie. Że będę cię chronił, szanował i obdarzał zaufaniem. Dzielił twe radości i smutki i niósł pociechę, gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuję miłować cię, stać na straży twych nadziei i marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko, co należy do mnie, jest teraz twoje. Oddaję ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.”

„  Co to jest waniliowy seks?   Czysty seks  Anastasio. Żadnych zabawek ani dodatków  ...   Och.  Myślałam  że nasz seks był czekoladowy z sosem karmelowym i wisienką na wierzchu. Ale co ja tam mogę wiedzieć..”

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

„- Co to jest waniliowy seks? - Czysty seks, Anastasio. Żadnych zabawek ani dodatków (...) -Och.- Myślałam, że nasz seks był czekoladowy z sosem karmelowym i wisienką na wierzchu. Ale co ja tam mogę wiedzieć..”

„Opłakuję coś  czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei  przeklętych marzeń i oczekiwań.”

cwaniura dodano: 20 stycznia 2013

„Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.”

I to stało się właściwie jednym z najlepszych  najcudowniejszych fragmentów mojego życia. Wyłapywanie nieprzychylnych spojrzeń wokół  kiedy kibicujesz innemu klubowi  niż wszyscy  to ciekawe uczucie. Ostentacyjne obchodzenie się z plakatem  Let's go  Michał Łasko  wśród kibiców skrzatów   tylko zagrożenie życia. Tylko do momentu  kiedy sam M nie zauważa tego plakatu i nie spogląda ukradkiem na niego. Bo wtedy już wiadomo  że postępuje się dobrze  a kiedy On bombarduje jeszcze bardziej to już maksimum spełnienia życzeń. Po meczu szereg kibiców ustawia się po autografy i woła tego świetnego atakującego  który podnosząc wzrok wyszukuje mnie po przeciwnej stronie hali  uśmiecha się szeroko i macha  po czym na moje zaproszenie go ręką bez chwili zastanowienia podchodzi. Niczym są pieniądze wydane na bilety  dojazd  marne brystole  markery   niczym przy sercu  które oni wkładają w każde spotkanie. Odwdzięczają się za to wszystko znacznie bardziej  więc już nie pytaj  czemu to kocham.

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2013

I to stało się właściwie jednym z najlepszych, najcudowniejszych fragmentów mojego życia. Wyłapywanie nieprzychylnych spojrzeń wokół, kiedy kibicujesz innemu klubowi, niż wszyscy, to ciekawe uczucie. Ostentacyjne obchodzenie się z plakatem "Let's go, Michał Łasko" wśród kibiców skrzatów - tylko zagrożenie życia. Tylko do momentu, kiedy sam M nie zauważa tego plakatu i nie spogląda ukradkiem na niego. Bo wtedy już wiadomo, że postępuje się dobrze, a kiedy On bombarduje jeszcze bardziej to już maksimum spełnienia życzeń. Po meczu szereg kibiców ustawia się po autografy i woła tego świetnego atakującego, który podnosząc wzrok wyszukuje mnie po przeciwnej stronie hali, uśmiecha się szeroko i macha, po czym na moje zaproszenie go ręką bez chwili zastanowienia podchodzi. Niczym są pieniądze wydane na bilety, dojazd, marne brystole, markery - niczym przy sercu, które oni wkładają w każde spotkanie. Odwdzięczają się za to wszystko znacznie bardziej, więc już nie pytaj, czemu to kocham.

I przestańcie pierdolić o tym jaka ze mnie silna i odważna dziewczyna ! I   że Ja sobie zawsze poradzę! Mówicie jaka jestem   a nic nie wiecie o mnie! Nie wiecie o czym chce zapomnieć w jakiej jestem formie !

diamentowaaa dodano: 19 stycznia 2013

I przestańcie pierdolić o tym jaka ze mnie silna i odważna dziewczyna ! I , że Ja sobie zawsze poradzę! Mówicie jaka jestem , a nic nie wiecie o mnie! Nie wiecie o czym chce zapomnieć w jakiej jestem formie !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć