głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xdblondxd

Kochałam Cię z całego serca i nigdy nie przestałabym Cie kochać  gdybyś nie był największym dupkiem chodzącym po planecie Ziemia.

pierdolonadama dodano: 26 lipca 2012

Kochałam Cię z całego serca i nigdy nie przestałabym Cie kochać, gdybyś nie był największym dupkiem chodzącym po planecie Ziemia.

ZJARANA

wercia___ dodano: 26 lipca 2012

ZJARANA ;)

dziękuję    teksty wercia___ dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 26 lipca 2012
dziękuję    teksty wercia___ dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 26 lipca 2012
Mam Ci powiedzieć co czuje ? Czuje sie fatalnie  wstaje rano z myślą że może to był tylko sen że już nie ma nas  ale rozglądam się po pokoju Ciebie już nie ma   jestem tylko ja i twoja koszulka którą kiedyś zostawiłaś u mnie  jeszcze czuć twój zapach  łza ciągle ciśnie się do oczu gdy pomyślę że teraz on ma Cię na własność może przytulać całować twoje słodkie różowe usta  trzymać za rękę oglądać twój piękny uśmiech  a mi zostało jedynie po Tobie wspomnienie i twoja niebieska bluzka. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 25 lipca 2012

Mam Ci powiedzieć co czuje ? Czuje sie fatalnie, wstaje rano z myślą że może to był tylko sen że już nie ma nas, ale rozglądam się po pokoju Ciebie już nie ma , jestem tylko ja i twoja koszulka którą kiedyś zostawiłaś u mnie, jeszcze czuć twój zapach, łza ciągle ciśnie się do oczu gdy pomyślę że teraz on ma Cię na własność może przytulać całować twoje słodkie różowe usta, trzymać za rękę oglądać twój piękny uśmiech, a mi zostało jedynie po Tobie wspomnienie i twoja niebieska bluzka./jnds

Moje życie moja sprawa   ale bez twojej obecności to już nie to samo. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 25 lipca 2012

Moje życie moja sprawa , ale bez twojej obecności to już nie to samo./jnds

Jakoś sobie radze bez Ciebie  nie no skąd nie zacząłem znowu palić i jarać nie myśl tak nawet. jnds

ja_nie_dupek_suko dodano: 25 lipca 2012

Jakoś sobie radze bez Ciebie, nie no skąd nie zacząłem znowu palić i jarać nie myśl tak nawet./jnds

masz się czym chwalić    teksty pierdolonadama dodał komentarz: masz się czym chwalić ;) do wpisu 25 lipca 2012
przybliż się  chcę ci powiedzieć coś na usta.

wercia___ dodano: 25 lipca 2012

przybliż się, chcę ci powiedzieć coś na usta.

widzę  że na razie bóg chce  abym żyła dalej.

wercia___ dodano: 25 lipca 2012

widzę, że na razie bóg chce, abym żyła dalej.

rzuciłam alkohol i palenie  to było najgorsze 20 minut mojego życia.

pierdolonadama dodano: 25 lipca 2012

rzuciłam alkohol i palenie, to było najgorsze 20 minut mojego życia.

  Macie łazienkę?   Nie kurwa   sramy na dworze.

pierdolonadama dodano: 25 lipca 2012

- Macie łazienkę? - Nie kurwa , sramy na dworze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć