głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xclaudjax

 . uśmiechnij się  tak jak wtedy.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

`. uśmiechnij się, tak jak wtedy.

I właśnie w takich chwilach robię rzeczy  których potem żałuję.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

I właśnie w takich chwilach robię rzeczy, których potem żałuję.

Jestem niemiłosiernie pieprznięta na Twoim punkcie.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

Jestem niemiłosiernie pieprznięta na Twoim punkcie.

Posuwam się w stronę maniakalno depresyjną z bladoniebieskim odcieniem schizofrenii.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

Posuwam się w stronę maniakalno-depresyjną z bladoniebieskim odcieniem schizofrenii.

Nie urodziłam się jako wredna suka  kiedyś byłam całkiem sympatyczna .

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

Nie urodziłam się jako wredna suka, kiedyś byłam całkiem sympatyczna .

najszybciej dowiesz się  że Ci na kimś zależy  gdy odstawisz na jakiś czas spotkania  rozmowy z tą właśnie osobą. Jeśli zatęsknisz  zrozumiesz  że zależy Ci na tym drugim człowieku  ale czasem bywa już za późno.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

najszybciej dowiesz się, że Ci na kimś zależy, gdy odstawisz na jakiś czas spotkania, rozmowy z tą właśnie osobą. Jeśli zatęsknisz, zrozumiesz, że zależy Ci na tym drugim człowieku, ale czasem bywa już za późno.

gdyby nie papierosy  pewnie bym zwariowała. gdyby nie ty  pewnie bym nie paliła.

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

gdyby nie papierosy, pewnie bym zwariowała. gdyby nie ty, pewnie bym nie paliła.

Najgorzej jest w momentach  w których siedzisz  jesz tonami czekoladę  wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność  której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach  czasami nawet i dniach. '

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach. '

Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady  przy ulubionej muzyce  z kochanym psem na kolanach  w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie  że czegoś mi brakuje. Może to i próżne  ale brakuje mi Ciebie

nieszczesliwazakochana dodano: 28 luty 2010

Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady, przy ulubionej muzyce, z kochanym psem na kolanach, w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie, że czegoś mi brakuje. Może to i próżne, ale brakuje mi Ciebie

Ej. Wiesz jak to jest  kiedy nie masz ochoty rozmawiać nawet z przyjaciółmi? Kiedy za towarzystwo robi Ci tabliczka czekolady i gorąca herbata w dłoniach? Wiesz jak to jest  kiedy ktoś o Nim wspomina  a Ty momentalnie bledniesz? Nie wiesz? Więc proszę. Nie wmawiaj  że kiedyś zapomnę.

martysg dodano: 28 luty 2010

Ej. Wiesz jak to jest, kiedy nie masz ochoty rozmawiać nawet z przyjaciółmi? Kiedy za towarzystwo robi Ci tabliczka czekolady i gorąca herbata w dłoniach? Wiesz jak to jest, kiedy ktoś o Nim wspomina, a Ty momentalnie bledniesz? Nie wiesz? Więc proszę. Nie wmawiaj, że kiedyś zapomnę.

don t let yourself go  cause everybody cries and everybody hurts..

bianciax3 dodano: 27 luty 2010

don`t let yourself go, cause everybody cries and everybody hurts..

najważniejsze jest to żebym mogła do woli go przytulać :D

pelassia dodano: 26 luty 2010

najważniejsze jest to żebym mogła do woli go przytulać :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć